Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

Obrazek4x4 HUMMER

4x4 Hummer je offroadová simulace, ve které si hráči mohou vyzkoušet jízdu řadou terénních automobilů General Motors napříč náročnými a vzrušujícími lokalitami, mezi nimiž nechybí Grand Canyon, Krym, Egypt a Island. V nabídce je řada skvělých offroadů ze stáje General Motors, které si offroadoví jezdci mohou upravit pro testování. Hráči si vyzkouší, jak se řídí Hummer H2 SUT, Hummer H2 SUV, Hummer H3 SUV a Hummer H1 Alpha nebo Saab 9-7x SUV, Cadillac Escalade, Chevrolet Tahoe, Chevrolet Trailblazer GMC Envoy a GMC Yukon. Při testování svých řidičských dovedností v několika nejnáročnějších terénech světa hráči plně ovládají všechny prvky vozidel typu 4x4, například převodovku 4x4, navigaci GPS, centrální uzávěrku diferenciálu, tažná zařízení, regulaci výšky podvozku a tlak v pneumatikách.

 

 

 

Obrazek18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal

8 Wheels of Steel: Pedal to the Metal je kamionová simulace od týmu SCS Software a společnosti ValuSoft, která nabízí nejenom možnost řídit celou řadu detailně zpracovaných trucků, ale i možnost šéfovat vlastní dopravní společnosti. Ve hře je k dispozici celkem 35 kamionů, s nimiž hráč může přepravovat 45 druhů zboží. Stejně jako ve skutečnosti platí i v 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal, že čas jsou peníze. Zadavatelé zakázek požadují dochvilnost a dívají se i na to zda-li je náklad poškozený. A pro splnění těchto dvou podmínek musí hráč udělat cokoli. Čas od času tedy musí porušit zákon a projet křižovatkou na plný plyn, když jej tlačí čas. Silnice a dálnice jsou však i tak dosti nebezpečné a nehody většího, či menšího charakteru jsou tak na denním pořádku. Naštěstí je tu možnost všechno opravit a nechybí ani celá řada nových součástek i vylepšení, kterými lze truck dostat do lepší kondice. 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal nabízí možnost provozovat svůj obchod na obrovském území od Kanady až po Mexiko s více než 30 městy, kde na hráče čeká spousta příležitostí jak si přivydělat. Stačí jen zasednout do kabiny svého naleštěného trucku a pořádně na to šlápnou.

 Obrazek                                                                        Adrenalin extreme show

Unikátní závody kombinující adrenalinovou akci s ekonomickým managementem, při čemž herní svět je vlastně světem jakési televizní reality show, v níž vystupují krásné dívky z různých zemí světa (např. z Ruska, Ukrajiny, USA, Švédska i Konga), které spolu soupeří nejen o post nejlepší jezdkyně, ale i o přízeň publika a co největší pozornost médií. Vítězkou přitom nemusí být vždy nutně ta, která dostane svůj vůz do cíle jako první                                                                              

 

 

 

 

ObrazekAkční balíček - Závodní hry

Herní kolekce 10 nejpopulárnějších závodních titulů, které vydává společnost TOP CD.

Využijte této skvělé nabídky a vyzkoušejte za neuvěřitelnou cenu tyto tituly:
FlatOut 2
Mercedes World Racing
CRC
Trackmania Power Up
Xpand Rally
Mercedes Benz Truck Racing
Crazy Taxi
Master Rally
Rally Championship
Ford 2 Racing

 

ObrazekAuto Assault

Objevujte, pleňte a ničte své protivníky buď sami, nebo se přidejte k některé z frakcí a pomozte jim ovládnout co největší území. Cítíte potřebu vyniknout a nakopat pár zadků? Tak pojďte bojovat ve stylu arény a ukažte, co ve vás a ve vašich strojích je! Nejenže si můžete podle svého upravit postavu, můžete měnit i vzhled a výzbroj svých vozů, motorek a dokonce i výbavy! Každá postava může mít několik vozů a vylepšovat je, stejně jako své statistiky a dovednosti. Auto Assault se může pochlubit jak normálními oblastmi pro boj, tak i detailním systémem misí se skvěle připravenými scénáři pro hraní sólo i ve skupinách. Využijte svých schopností, rozpleťte všechny nitky příběhu, které se váží k jednotlivým oblastem, a objevte zbytek země. Ve hře Auto Assault se můžete dostat do takové ráže, o které se vám ani nesnilo!


ObrazekBurnout Paradise: The Ultimate Box CZ

The Ultimate Box je reedicí konzolové verze (PS3/X360) hry obsahující všechny doteď vydané add-ony (motorky, nové challenges, nové závody....). Dále nabídne úplně nový režim Party Mode – jedná se o velice rozsáhlý offline multiplayer, ve kterém skupinka hráčů střídavě plní stejné úkoly. Zlepšení se dočakala i technická stránky hry (Directx10, vyšší rozlišení, vyšší detaily textur, podporu dvou monitorů...)

Burnout Paradise je další díl v populární sérii od EA a týmu Criterion Games, který jako první skutečně next-gen titul v sérii přinese celou sadu radikálních změn, hlavně co se konceptu týče. Základ v podobě arkádového závodění a efektních bouraček samozřejmě zůstane. Burnout Paradise se bude odehrávat ve fiktivním městě Paradise City, kde hráč hned po příjezdu dostane řidičské osvědčení, jež bude fungovat jako log, kam se budou zaznamenávat jeho úspěchy, neúspěchy a bouračky v řadě tradičních i nových závodních klání. Docela podstatná změna nastane ve struktuře celé hry. Hráč už nebude obtěžován žádným menu, ale jednotlivá klání budou rozeseta po celém městě. Stačí k nim pouze dojet. Hráč tak Paradise City neopustí po celou dobu hraní. Jak se bude hráči v průběhu hraní zapisovat do jeho řidičského osvědčení všechno co udělal včetně bouraček, tak se  mu budou zpřístupňovat nová klání. Jakmile však překročí jistou hranici, tak jej čeká něco jako postih. Nebude to však policie, ale místní závodní honorace, s níž si rozhodně není radno zahrávat, dokud se hráč nestane jejím právoplatným členem. Vzhledem k tomu, že je Burnout Paradise plně next-gen titul, tak se mohou hráči těšit na odpovídající audiovizuální zpracování, plnohodnotnou implementaci fyziky, podporu online i místního multiplayeru a hlavně interaktivní herní prostředí, v němž se dá zničit každý centimetr.

ObrazekATV GP

ATV GP - kromě vynikajícího grafického zpracování vám hra ATV GP nabídne velký výběr závodních čtyřkolek různých kubatůr - od nejnižší 125ccm, přes 250ccm, 450ccm až po nejsilnější šestistovky. Rozmanitost a obtížnost mnoha tratí, které se ve hře vyskytují, se vám určitě také zalíbí, stejně tak jako tvrdé souboje s vašimi závodními protivníky. Nikdo vás rozhodně šetřit nebude, ale o to víc je hra zajímavější. Ve hře svou roli sehraje také měnící se počasí.

 

 

 

 

ObrazekCarmageddon TDR 2000

Nejkontroverznější závodní hra na světě se vrací s neuvěřitelnou grafikou, fantastickou hratelností a ještě větším množstvím zvrhlé zábavy! Max Damage, odsouzený na doživotí, plánuje útěk. Nicméně je zde stále ještě policie, hordy gangsterů a tisíce rozzuřených obyvatel – a všichni myslí na jediné: na vraždění! Chce-li uspět, bude potřebovat jezdeckého génia bez morálky, zato s vražednými instinkty a planoucí touhou k útuku. Žádná taková osoba však neexistovala…až dosud!

 

 

 

 

Obrazek

ATV GP

ATV GP - kromě vynikajícího grafického zpracování vám hra ATV GP nabídne velký výběr závodních čtyřkolek různých kubatůr - od nejnižší 125ccm, přes 250ccm, 450ccm až po nejsilnější šestistovky. Rozmanitost a obtížnost mnoha tratí, které se ve hře vyskytují, se vám určitě také zalíbí, stejně tak jako tvrdé souboje s vašimi závodními protivníky. Nikdo vás rozhodně šetřit nebude, ale o to víc je hra zajímavější. Ve hře svou roli sehraje také měnící se počasí.

 

 

 

 

ObrazekCLASSIC CAR RACING

Pokud tvůj život připomíná dlouhou dopravní zácpu a většinu času trávíš na silnici mezi domovem a prací, je nejvyšší čas vrátit se k tomu, co dělá jízdu jízdou. Classic Car Racing ti dá možnost vypadnout z každodenního shonu a zažít vzrušení při řízení klasických aut z období 40.–60. let. Nahoď uklidňující zvuk motoru a vyjeď si na pláž ve stylovém voze. Máš prázdniny, tak si užívej slunce, krásné krajiny a hezkých dívek! Takže vyraž ven z města, vykašli se na ta běžná moderní vozítka na ježdění do práce a vrať se k původnímu požitku z jízdy v Classic Cars Racing.

 

 

 

Obrazek

Colin McRae Rally 04 (NXK)

Vyberte si z 20 vozů a zajeďte ten nejrychejší čas. Herní módy zahrnují šampionáty aut s náhonem na čtyři i na dvě kola, rychlostní zkoušky, závody skupiny B, profesionální šampionát a šampionát pro experty který je jen pro opravdové fanoušky rally. Zdokonalená fyzika a chování vozu se nyní projeví v daleko realističtějších projetí zatáčkou a nerovnostech. Jízda se mění podle toho na kterém z 34 povrchů se právě nacházíte a které z 19 typů pneumatik jste použili.

V českém znění uslyšíte hlas navigátora týmu OMV Rally Czech Michala Ernsta, známého též pod přezdívkou Myšák!
Jako nečekaný bonus navíc je zde i volitelný polský dabing Vlastíka, ten se prostě musí slyšet!

Vlastnosti produktu:

» 20 závodních aut a 8 herních typů
» Online a síťová hra s až 8 mi hráči najednou
» Detailní terén plus možnost opakování nejzajímavějších průjezdů
» Závody ve Velké Británii, Švédsku, USA, Finsku, Austrálii, Španělsku, Řecku a Japonsku. 6 rychlostních zkoušek v každém závodě, 8 testovacích tratí a 4 speciální RZety. Již klasické tratě z předchozích Colinů byly znovu vymodelovány a můžete si je opět zajet
» Testování nových dílů - vylepšovat auto si můžete tak, že otestujete nové díly mezi jednotlivými rally
» Vytvořte si vlastní rally z vašich oblíbených RZet
» Plně nastavitelné parametry auta před závodem a možnost opravit potřebné součástky mezi rychlostními zkouškami
» Nastavení normální, rozšířený nebo expertní poškození a možnost sledovat jak k poškození došlo během přehrávání vaší jízdy po závodě.

Obrazek

Colin McRae Rally 04 EN

Vyberte si z 20 vozů a zajeďte ten nejrychejší čas. Herní módy zahrnují šampionáty aut s náhonem na čtyři i na dvě kola, rychlostní zkoušky, závody skupiny B, profesionální šampionát a šampionát pro experty který je jen pro opravdové fanoušky rally. Zdokonalená fyzika a chování vozu se nyní projeví v daleko realističtějších projetí zatáčkou a nerovnostech. Jízda se mění podle toho na kterém z 34 povrchů se právě nacházíte a které z 19 typů pneumatik jste použili.

Vlastnosti produktu:
20 závodních aut a 8 herních typů
Online a síťová hra s až 8 mi hráči najednou
Detailní terén plus možnost opakování nejzajímavějších průjezdů
Závody ve Velké Británii, Švédsku, USA, Finsku, Austrálii, Španělsku, Řecku a Japonsku. 6 rychlostních zkoušek v každém závodě, 8 testovacích tratí a 4 speciální RZety. Již klasické tratě z předchozích Colinů byly znovu vymodelovány a můžete si je opět zajet
Testování nových dílů - vylepšovat auto si můžete tak, že otestujete nové díly mezi jednotlivými rally
Vytvořte si vlastní rally z vašich oblíbených RZet
Plně nastavitelné parametry auta před závodem a možnost opravit potřebné součástky mezi rychlostními zkouškami
Nastavení normální, rozšířený nebo expertní poškození a možnost sledovat jak k poškození došlo během přehrávání vaší jízdy po závodě.

 

ObrazekColin McRae Rally 2005

Zbrusu nový herní mód "Kariéra" bude patřit k největším lákadlům Colin McRae Rally 2005. Každý, kdo propadl kouzlu závodních aut, si bude moci vyzkoušet vývoj skutečného závodního jezdce - od regionálních klubových soutěží až po souboje s nejlepšími závodníky na světě. Své dovednosti bude moci předvést ve dvaceti různých typech závodů, jako jsou poháry, superpoháry, šampionáty a mnohé další.

K postupnému vývoji závodního jezdce je samozřejmě nutné využívat závodní auto. Na více než 300 rychlostních zkouškách se budou prohánět současné soutěžní automobily s pohonem na všechna čtyři kola nebo jen na přední nápravu, historické speciály z osmdesátých let minulého století či terénní automobily známé z dálkových soutěží. Kromě kariéry však budou k dispozici i další neméně zajímavé herní módy - světový šampionát, rally, rychlostní zkoušky a také hra více hráčů s vydatnou podporou hraní po internetu.

Pokud si někdo po předchozím díle myslel, že hry z McRaeovy série již nemohou vypadat po vizuální stránce lépe, tvůrčí tým nového dílu se rozhodl přesvědčit jej o opaku: zbrusu nové umístění kamery na kapotě auta a lepší natočení ostatních pohledů dodává atmosféře i zážitkům z jízdy úplně jiný rozměr. Model poškození doznal výrazných změn, každé závodní auto má svůj vlastní, detailně propracovaný model. Podobně kvalitně propracované je i okolí tratě, po prudkém nárazu do stromu se nejen změní vzhled i chování vozu, ale ze stromu dokonce opadá listí!

 Obrazek                                                                        Cross Racing Championship 2005

Mix realistického závodního simulátoru a čistého automobilového dovádění. CRC 2005 uspokojí všechny fanoušky závodních her. Ve hře načichnete vůní benzínu a vyzkoušíte si : Autocros, Rallycross, Offroad, Dirttrack, Rally, silniční závody, závody na okruzích.
Čtyřkolá monstra proženete všemi možnými terény od hor pokrytých ledem a sněhem přes louky a silnice v údolích až po pouště a pláže.
Začnete jako amatér v autocrossu a postupně vylepšujte svůj vozový park až nakonec vyhrajete všech 65 turnajů.
CRC 2005 vyniká hlavně neuvěřitelným množstvím nastavení, která vám umožní z realistické simulace udělat arkádové závody a naopak. Jednotlivá auta jsou pak nastavitelná pro různé typy tratí a styly jízdy.

- unikátní kombinace rally a silničních závodů
- dokonalá fyzika a chování vozu
- opravdové poškození aut
- vysoce detailní auta a jejich interiér
- 65 turnajů
- 5 stupňů obtížnosti
- několik typů hry v multiplayeru
- modifikacepro hru
- možnost vložit vlatní mp3 playlist

ObrazekDeath Track: Resurrection

Death Track: Resurrection je následníkem legendární hry Deathtrack, která stála u zrodu žánru bojového závodění. Death Track: Resurrection je závodní akční titul, který vrhne hráče do světa chaosu nepříliš vzdálené budoucnosti. Tradiční sporty nahradily agresivnější, krutější a napínavější druhy zábavy a lid si žádá víc. Pozornost obyvatel Země je upřena k hlavní události roku – Závodu o přežití. Jde o světový závod, který se koná v největších městech po celé zeměkouli. Proslulí jezdci řídí silné stroje a svádějí velkolepé silniční boje. Tyto závody, sláva a samozřejmě peníze přitahují každý den nové a nové piloty. Hlavní postavou hry je zelenáč mezi řidiči, který se účastní závodu poprvé. Velmi brzy vyjde najevo, že bitva na trati není vždy čistá… Dosažení vrcholných výsledků vyžaduje přesvědčení, že účel světí prostředky. Na své cestě k vrcholu bude muset vyhrát hodně závodů a bitev, porazit spoustu nepřátel a stát se svědkem proradných lstí.

Obrazek

Ducati

Ve hře jsou zastoupeny čtyři různé kategorie motocyklů:

Klasické a elegantní cestovní motocykly. Nemají ohromující výkon, nejsou příliš rychlé a nemají ani příliš dobrou ovladatelnost, ale je opravdu skvělé takový motocykl řídit, zejména retro model Paul Smarti.

Sportovní silniční motocykly opravdu „trhají asfalt“ – dosahují vrcholu výkonnosti běžných sportovních strojů. Modely 748, 749, 998 a 999 jsou snem každého závodníka, který se ještě nevydal na závodní okruh! V této kategorii narazíte dokonce i na motocykly, jež byly postaveny a upraveny nezávislými konstruktéry.

Profesionální motocykly přímo z kategorie Superbiků. Najdete zde některé z hvězd této třídy, jako XEROXDUCATI TEAM a mnoho dalších.

Nejslavnější a nejsilnější motocyklová třída na světě. Mohou je řídit jen ti nejlepší. Motocykly jako krásná DESMO16 týmu DUCATI dosahují rychlostí přes 300 km/h.

Závody
- Rychlý závod: můžete závodit v jednotlivém závodě nebo se pokusit překonat vlastní nejlepší dosažený čas na konkrétním okruhu (Duch). Je zde mnoho nejrůznějších možností, které lze měnit (kategorie, styl závodu, okruh a počasí).

-Kariéra je jedním z nejdůležitějších módů celé hry. Zde najdete a budete moci použít prakticky všechny typy motocyklů, které v této hře jsou.

- Šampionát: Abyste se mohli zúčastnit Šampionátu, je třeba použít motocykl z třídy RACING. Zde se na 14 okruzích utkáte s těmi nejlepšími jezdci Mistrovství světa Ducati.

HRA VÍCE HRÁČŮ
V módu hry více hráčů můžete vyzvat kamaráda k souboji na jednom počítači. Se stejnými nastaveními jako při jednotlivém závodě můžete upravit všechny dostupné možnosti.

BONUSY:
Poté co je odemknete, najdete v těchto místech historické obrázky a fotografie motocyklů Ducati, nová videa, galerii Královen závodu a mnoho dalšího!

ObrazekEuro Rally Champion

Euro Rally Champion je závodní titul pro PC a PS2, který je určen fanouškům realistických i a arkádových rally závodů. Hra totiž nabízí dostatek voleb, díky kterým si lze hru nastavit dle preferencí každého hráče. Pro vyznavače arkádových závodů je dopředu připravena sada nastavení, aby se nemuseli s ničím zdržovat a ihned vyrazit na trať. Vyznavači realistické jízdy mají naopak k dispozici řadu nastavení, které jim umožní vozidlo upravit a vyladit přesně dle jejich představ. Hra nabízí reálný fyzikální i jízdní model, ale zřejmě bude nutné oželet model poškození. K dispozici je hned několik herních módů pro single i multiplayer. Nechybí mezi nimi Time Trial a Championship v singlu a mód Head to Head v multiplayeru na jedné konzoli, či PC.

 

ObrazekEvolution GT

Tohle není hra, tohle je realita! Opravdová auta, skutečné tratě, pravý adrenalin.

Díváš se na ostatní jezdce na startovním roštu. Dobře je znáš a také oni znají každý Tvůj pohyb. Soupeří s Tebou od samého začátku, učí se z vlastních chyb a rozvíjejí své schopnosti s jediným cílem.
Vidíš jim to na očích – nezastaví se před ničím a udělají vše pro to, aby dojeli na prvním místě. Abys je porazil, budeš potřebovat víc než svoje dobré řidičské schopnosti… Musíš zužitkovat veškeré dovednosti a triky, které ses naučil, abys jim vítězství sebral a udělal z toho svůj závod.


· Převratná umělá inteligence soupeřů
Tvoji stálí sokové se v průběhu hry neustále zlepšují. Jsou stále zručnější, nepředvítatelní, vychytralí a hladoví po úspěchu.
· Propracovaný systém rozvoje řidičského umění. Aby sis udržel převahu nad svými soupeři, můžeš průběžně upravovat svoje řidičské vlastnosti.
· Zastraš je a ovládni závod! Donuť slabší soupeře k chybám a nebudeš mít konkurenci!
· 35 licencovaných vozů se širokými možností poškození. Vyhrávej s nejkrásnějšími auty, která kdy spatřila světlo světa. Nebo je naopak v bouračkách a kolizích znič podle libosti…
· 28 závodních tratí – od Donington Parku až po legendární Hockenheim

ObrazekFIM Speedway Gran Prix 3

Kupování motorek, jejich opravy a následný tuning Simulace individuálních jízdních stylů založených na skutečné charakteristice jezdců speedway .

Vlastnosti:
- Dynamicky se měnící podmínky na trati
- Excelentní vizualizace
- Realistický model řízení
- Agresivní herní oponenti

 

 

 

 

ObrazekFlatOut

Tato závodní automobilová hra Vás zavede do prostředí velmi svérázných závodníků, kteří své síly nelítostně měří na offroadových okruzích. Pravidla jsou jednoduchá. Pokud chcete zpřístupnit další tratě a bonusové závody, musíte dojet do třetího místa. S novými tratěmi přicházejí také lepší auta i dokonalejší díly, kterými můžete svůj vůz vylepšovat.
Velmi zajímavým aspektem hry je plně interaktivní trať. Zničit lze prakticky vše; sudy, klády, značky, svodila a samozřejmě také samotné vozy. Takže bourejte, protože za každou kolizi získáte nejen peníze, ale i cenný nitrák!

- 36 plně interaktivních tratí
- 3 bonusové okruhy
- 3 závody destruction derby
- možnost vylepšování automobilů
- nitro získáváte bouráním do soupeřů a objektů na trati
- 16 detailních modelů aut s ještě detailnějším modelem poškození
- zábavný Multiplayer - horké křeslo na jednom počítači i možnost hraní po síti LAN
- 6 adrenalinových doprovodných her, kde jako sportovní nářadí slouží figurína řidiče, která se katapultuje předním oknem

ObrazekFlatOut 2

Druhý díl úspěšné závodní hry s názvem FlatOut (recenze, 88%) a slibuje ještě více chaosu a divokosti. Opět nebude chybět prezentace technologie Rag Doll. Paňáci létající z vozů skrz přední sklo vám bezpochyby uvízli v paměti dostatečně. FlatOut 2 vám v tomto ohledu poskytne prý lepší skórovací systém a dočkáte se i rozšířeného Rag Doll Championshipu, ale především možnost zahrát si Rag Doll online. Dále vám hra nabídne nový Championship mód a úplně nové maniakální Demolition Arenas. Že si budete moci zahrát i online, již bylo naznačeno. Podporováno přitom bude až osm hráčů.
Hra je v češtině.

 

 

ObrazekFlatOut Gold

Kompilace obou dílů úspešné série her Flatout. Oba díly v jedné krabici za cenu jednoho !

FlatOut
Tato závodní automobilová hra Vás zavede do prostředí velmi svérázných závodníků, kteří své síly nelítostně měří na offroadových okruzích. Pravidla jsou jednoduchá . Pokud chcete zpřístupnit další tratě a bonusové závody, musíte dojet do třetího místa. S novými tratěmi přicházejí také lepší auta i dokonalejší díly, kterými můžete svůj vůz vylepšovat. Velmi zajímavým aspektem hry je plně interaktivní trať. Zničit lze prakticky vše; sudy, klády, značky, svodidla a samozřejmě také samotné vozy. Takže bourejte, protože za každou kolizi získáte nejen peníze, ale i cenný nitrák!

FlatOut 2
Na adrenalinových okruzích FlatOutu 2 platí jediné pravidlo: Čím více škod napácháte, tím lépe! Ultimátní turbokáry a nejzběsilejší protivníci čekají, aby mohli otestovat vaše destruktivní schopnosti. Pamatujte, že se slušností nedojedete vůbec nikam a drsnější vyhrává!

 Obrazek                                                                       Flatout: Ultimate Carnage

Svým hráčům slibuje maximální zábavu a maximální chaos. Těšit se můžete na tři rozličné herní módy, v jejichž rámci se nadmíru uplatní jedinečný fyzikální engine kombinující vozy sestavené z více než 40 deformaci podléhajících částí s více než 8000 zničitelnými objekty na každé z tratí. V singleplayerové části hry bude na výběr z 12 jezdců a 48 aut, jejichž schopnosti a možnosti budete moci otestovat na 39 tratích v 6 různých prostředích. V multiplayerové části si to budete moci rozdat v osmi hráčích s tím, že k dispozici budou jak všechny singleplayerové módy, tak i exklusivní Deathmatch Derbies a Head On módy. V češtině.

 

 

 

ObrazekFlatout: Ultimate Carnage Limited Edition

Speciální edice navíc obsahuje:
- stolní hru s motiven FlatOut Ultimate Carnage
- sluneční brýle s logem FlatOut Ultimate Carnage
- A2 plakát FlatOut Ultimate Carnage

 

 

 

 

 

 

ObrazekFord Off Road

Celá hra je rozdělena do několika režimů, volnou jízdu v terénu, závody v otevřené krajině a měření sil na stadiónových okruzích. Můžete si zde zajezdit s off-roady jako jsou např. Mercedes ML 430, AM General Hummer, Jeep Wrangler, Ford Bronco atd. Jezděte sami nebo s protihráčem ve více jak 27 lokacích, vyhrávejte v závodech peníze a kupujte si nová auta. Soundtrack , Metallica, Fear Factory a další. 

 

 

 

 

 

ObrazekFord Racing - Gold Edition

Gold edice obsahuje hry Ford Racing 2 a Ford Racing 3.

Ford Racing 2: Ford je bezpochyby jedním z největších a nejznámějších výrobců aut na světě. Tato hra vám ukáže jak vývoj této firmy od roku 1968 (Mustang 1968) až po dnešek (Mustang GT Concept). Projet se budete moci většinou automobilů, které sjely z výrobních linek Fordu. Budete s nimi moct závodit na okruzích, terénních zkouškách a ve městech.

Ze začátku budete mít k dispozici jen několik automobilů se základními vlastnostmi, ale postupem času získáte nová a lepší auta. Nová auta, ale nedostanete jen tak zadarmo, budete si je muset vyhrát v různých turnajích a závodech.

Ford Racing 3: Hra obsahuje 47 vozidel výhradně značky Ford, mezi nimiž nechybí modely dob minulých, současné modely i koncepční modely, jež se na silnicích objeví v blízké i vzdálené budoucnosti. Hráči mají k dispozici celkem 16 odlišných herních módů, které absolvují na 26 zcela odlišných tratích. Nechybí samozřejmě ani multiplayer pro 2 hráče na jednom PC.

ObrazekFord Racing 3

Lítají plechy aut a po každém nárazu je auto neovladatelné!? Pořiďte si Ford Racing 3 a ponořte se do závodu, kde plyn je neustále u podlahy a nějaký ten náraz vás nijak nevyvede z míry. Ve hře na Vás čeká 47 aut značky Ford a to od klasických modelů až po futuristické modely, které se nedají koupit. Čeká na Vás 26  nových tratí a 16 herních modů, které Vám nedovolí vstát ze židle.

 

 

 

 

 

ObrazekFord Street Racing

Společnost Empire Interactive rozšiřuje oblíbenou závodní sérii Ford Racing o nový titul, který je pro PC plánován na únor 2006. Jmenuje se Ford Street Racing a zavede vás do ulic Los Angeles, kde máte na starosti rovnou tříčlenný závodní tým. V akci budete rozdávat příkazy kolegům a s trochou šikovnosti se tak probojujete až na první místa. Hra přinese 18 plně licencovaných Fordů, mezi nimiž najdete takové kousky jako 1970 Mk1 Capri RS1600, Ford GT nebo 2007 Shelby GT 500.

 

 

 

 

ObrazekGT Legends

GT Legends je závodní simulace od týmu SimBin a společnosti 10tacle studios AG, která všem příznivcům závodních titulů nabízí možnost nahlédnout do slavné minulosti okruhových závodů. Díky oficiálním licencím FIA GTC 1965, FIA TC 1965 a FIA GTC-TC 1976 hra obsahuje přes 90 legendárních závodních okruhových speciálů včetně Porsche 906, Ford Mustang, Austin Mini Cooper S, Ford Capri, Mercedes 300 SL, s nimiž se hráč zúčastní spousty závodů na nejznámějších evropských okruzích, jež jsou vytvořeny dle dobových materiálů. Vyhrát může v každém závodě samozřejmě jen ten nejlepší, ale díky možnosti volby z 5 stupňů obtížnosti si pocit vítězství jistě prožijí jak nováčci, tak zkušení virtuální závodníci. K dispozici je hned několik herních módů a nechybí samozřejmě ani podpora online multiplayeru. Hra je postavena na zbrusu novém enginu a i díky tomu nabídne vyšší kvalitu zpracování, než byla dosažena v téměř dokonalé simulaci GTR - FIA GT Racing Game.

ObrazekGTI Racing

Příznivci automobilů značky Volkswagen si určitě nenechají ujít projekt společnosti Techland, závodní hru série GTI Racing, která je plně zasvěcena právě těmto vozům. Najdete jich v ní celkem 15 typů ze všech pěti sérií, včetně klasiky GTI z r. 1975, Golf V GTI z r. 2004 a sbírky bonusových kousků jako New Beatle, Samba a několika nových konceptů. Volkswagen GTI Racing je postavená na enginu Xpand Rally.

 

 

 

 

 

ObrazekGTR 2

Pokračování oficiálního simulátoru pro vozy Fiat:GT série. Druhí díl se dočkal lepšího grafického spracování, vývojáři si udělali námahu vylepšit grafickou stránku pro directX 9, hra se světly, stínování a vše možné detaily, které mají u hráče navodit ten správný pohled na téměř realistickou závodní dráhu, krásné oblé křivky jednotlivých vozidel a nezapomeňme ani na hratelnost. Obsahuje až 144 různých vozidel, skvělou UI protivníků, 6 různých typů závodění, a to vše v 24 hodinové době...Od ATARI je to další závodní věcička, která nesmí chybět v zbírce žádneho závodního maníka.

 

 

 

ObrazekGTR Evolution

Obsahuje legendární okruh Nürburgring Nordschleife

Nürburgring už vás očekává

Zběsilá jízda v novém režimu extrémní arkáda ve 3 strhujících variantách

Více než 130 nových vozů

30 nových modelů v 5 třídách

Vizuálně nejúchvatnější závody. Extrémní varianty již tak fascinujících vozů ze šampionátu WTCC. Exkluzivní silniční vozy prestižních značek. V GTR Evolution naleznete tohle všechno a mnohem víc, včetně legendární Nürburgring Nordschleife, německé závodní trati dlouhé 20,8 kilometrů. Zkrátka jezdecké nebe..

 

 Obrazek                                                                         Hot Wheels World Race

Hot Wheels Highway 35™ World Race™ vás vtáhne do fantastického světa ve kterém se vše točí okolo napínavých závodů ve kterých je v souboji s časem zapotřebí předvádět ty nejúžasnější kaskadérské kousky. Hráči projíždí extrémní víceúrovňové tratě s výběrem z několika cest, různými překážkami a řítí se přitom vysokou rychlostí. Předveďte ostatním jaké kousky zvládnete, hledejte skryté zkratky nebo si prostě zazávoďte s protivníky. To vše s jedním autíčkem série Hot Wheels Highway 35™.

 

 

 

 

Obrazek

Hot Wheels Highway 35™ World Race™ vás vtáhne do fantastického světa ve kterém se vše točí okolo napínavých závodů ve kterých je v souboji s časem zapotřebí předvádět ty nejúžasnější kaskadérské kousky. Hráči projíždí extrémní víceúrovňové tratě s výběrem z několika cest, různými překážkami a řítí se přitom vysokou rychlostí. Předveďte ostatním jaké kousky zvládnete, hledejte skryté zkratky nebo si prostě zazávoďte s protivníky. To vše s jedním autíčkem série Hot Wheels Highway 35™.

 

 

 

 

 

ObrazekJacked

Jacked je závodní akce na motorkách, v níž hraje ústřední roli motorkář Cary Ford. Ten se vrací do rodného města, aby se pokusil získat svoji lásku Shane. Ihned po příjezdu se však dostane do problémů. Drogový dealer Henry po něm žádá navrácení jistého majetku, což Ford odmítá. Henry jej obviní z vraždy a tak se nyní Ford na své motorce snaží vyhnout FBI, pomstě za údajnou vraždu a ještě Henrymu, který chce stále svůj majetek. Ford chce zároveň Shane dokázat, že si zaslouží druhou šanci. Má tedy rozhodně co dělat a bez své rychlé motorky by to jistě bylo nemožné.

 

 

 

ObrazekJuiced

Juiced je závodní titul od týmu Juice Games kombinující ty nejlepší prvky ze simulací a arkádových závodních her. K dispozici je více než 50 licencovaných vozidel, které bude možné modifikovat stovkami autentických tuningových částí. Juiced je hra o stylu, o závodním stylu každého hráče, který si úpravami vozidla a vylepšováním svého jízdního stylu vytváří vlastní identitu. Pouze uznávaní závodnici totiž mají možnost účastnit se a uspět v ilegálních pouličních závodech, které Juiced nabízí. Závodit se bude na pouličních tratích za nepřetržitého provozu, který zvýší nebezpečí havárie a tím i hladinu adrenalinu každého z jezdců. Základem hry je kariérní mód. V něm se bude hráč účastnit různých závodů, vyhrávat peníze, vylepšovat své vozidlo i jízdní styl, bude si zvyšovat reputaci a to vše pouze kvůli pozvánkám na ty nejprestižnější ilegální závody. Chybět samozřejmě nebudou ani ostatní klasické herní volby jako je Quick Race, Training atd. Co se týče technické zpracování, nemají se tvůrci rozhodně zač stydět. Grafika je detailní, modely vozidel přesné, zvuky autentické a jízdní model nastavitelný. Juiced navíc nabídne i reálný model poškození a několik multiplayer módů pro hru přes LAN a internet.

ObrazekJuiced (nová eXtra Klasika)

Juiced je závodní titul od týmu Juice Games kombinující ty nejlepší prvky ze simulací a arkádových závodních her. K dispozici je více než 50 licencovaných vozidel, které bude možné modifikovat stovkami autentických tuningových částí. Juiced je hra o stylu, o závodním stylu každého hráče, který si úpravami vozidla a vylepšováním svého jízdního stylu vytváří vlastní identitu. Pouze uznávaní závodnici totiž mají možnost účastnit se a uspět v ilegálních pouličních závodech, které Juiced nabízí. Závodit se bude na pouličních tratích za nepřetržitého provozu, který zvýší nebezpečí havárie a tím i hladinu adrenalinu každého z jezdců. Základem hry je kariérní mód. V něm se bude hráč účastnit různých závodů, vyhrávat peníze, vylepšovat své vozidlo i jízdní styl, bude si zvyšovat reputaci a to vše pouze kvůli pozvánkám na ty nejprestižnější ilegální závody. Chybět samozřejmě nebudou ani ostatní klasické herní volby jako je Quick Race, Training atd. Co se týče technické zpracování, nemají se tvůrci rozhodně zač stydět. Grafika je detailní, modely vozidel přesné, zvuky autentické a jízdní model nastavitelný. Juiced navíc nabídne i reálný model poškození a několik multiplayer módů pro hru přes LAN a internet.

ObrazekKobra 11 Nitro

Oblíbení borci z dálniční policie opět v akci!


Jízda na dálnici je jako život samotný - rychlý, adrenalinový a plný zvratů, kdy jediná vteřina dokáže zcela změnit osud člověka. Pro poldy znamená dálnice být vždy ve střehu a připraven na cokoliv. A přesně tato kombinace zřejmě stojí za úspěchem populární Cobry 11.

Nejúspěšnější německý ační seriál si získala milióny fanoušků nejen zajímavými kriminálními zápletkami, ale především bobmastickými kaskadérskými kousky, sympatickou dvojkou hlavních hrdinů a strhující automobilové honičky. Tento koncept nepřitahuje k obrazovkám diváky jen v Něměcku či Čechách, ale také v dalších celkem osmnácti zemích.

Na úspěch seriálu navazuji tako počítačová hra, ve které se budete moci vžít do role jednoho z oblíbené dvojice vyšetřovatelů a třímat svou ochrannou ruku nad dodržováním zákona. Na vás bude přinutit zastavit neposlušný kamion, zajistit policejní eskortu sanitce a v neposlední řadě také nasadit kriminálním živlům želízka. Spolu s hridiny se podíváme kromě dálnice také přímo do města i do okolních vesnic.

Hra obsahuje:
- intenzivní 3d automobilovou akci

- 15 úkolů odehrávájících se na autentických cestách podle TV seriálu
- ražim arkády zajišťující možnost hrát jednotlivé úkolů znovu
- dokonalé animace kaskadérských kousků, hromadné nehody atp.
- režim závodů, které probíhají na 20 tratích
- úchvatnou a relistickou grafiku okolí
- snadné a intuitivní ovládání pro začátečníky
                                                                                  L.A. Rush
Obrazek

Pokračování populární arkádových závodů San Francisco Rush. Hra je postavena na zbrusu novém enginu, který byl vytvořen pouze pro účely této hry, konkrétně kvůli možnosti co nejvěrnějšího virtuálního ztvárnění celého Los Angeles. To je navíc z velké části zničitelné. datum vydání : 28. října 2005Základní koncept hry je dosti otevřený, tudíž si můžete volně jezdit po městě a vyhledávat něco na práci. Můžete se účastnit závodů, unikat před policí, jezdit na čas a dělat spoustu dalších věcí. hlavní rysy : -více než 50 licencovaných vozidel různých značek a druhů. -možnost úprav po stránkách vzhledu i výkonu většiny aut. -plně žijící město Los Angeles. -propracované modely poškození nejen okolního prostředí, ale především nablýskaných vozidel, ve kterých jezdíte

Obrazek
Mashed

Mashed je závodní hra s miniaturními vozidly od týmu Supersonic Studio. A právě vývojáři tohoto týmu mají na svědomí některé z titulůy úspěšné série Micromachines. Mashed je však spíše pokus o realistickou závodní hru s miniaturními vozidly. Nečekejte tedy žádné veselé okruhy na jídelních, či kulečníkových stolech, nebo na pláži, či tajné laboratoři. Závody se odehrávají na zmenšených variantách realistických okruhů, jako jsou opuštěné doly, průmyslové zóny, egyptské ruiny, doky, nebo zasněžená trať v horách. Ani pohled na hru není klasický ze shora jako v Micromachines. Kamera se dynamicky pohybuje a neustále se hráči snaží hráči nabídnout nejlepší možný pohled na jeho vozidlo. Tvůrci však mají v rukávě ještě několik dalších velmi zajímavých prvků jako je například možnost používat dvě zbraně najednou, interaktivní tratě, poměrně reálná fyzika vozidel a spousta nových a velmi zajímavých herních módů. Hráči mohou stíhat uprchlíka, bojovat o vlajku, snažit se setřelit vrtulník, ujíždět před tikající bombou, sami být uprchlíkem nebo se v destruction derby pokusit o jediné - přežít. Zřejmě nejzajímavějším prvkem je zajímavá parádička, kdy hráči, kteří ze závodu vypadnou, mohou jeho průběh nadále ovlivňovat střelbou mířených střel z helikoptéry.


Technická podpora: Některým uživatelům se může stát, že jim hra nepůjde spustit v systému Windows 98.

 

ObrazekMaster Rallye

Vzhledem k tomu, že soutěž startuje v hlavním městě Francie Paříži a po strastiplné cestě čítající kolem 5 000 kilometrů (z toho 2 500 speciálních zkoušek) a procházející šesti státy končí na Rudém náměstí v Moskvě, si spíše než písečných dun a velkého vedra užijeme drsného ruského podnebí a spousty tvrdých a rozbitých cest.

 

 

 

 

ObrazekMichael Schumacher World Tour Kart

Kart Challenge 2005 je závodní titul od týmu 10tacle studios a společnosti Merscom zaštítěný podporovou populárního závodníka formule 1 Michaelea Schumachera. Jde o titul, který hráči nabízí možnost zasednout do sedadla výkonné motokáry a zúčastnit v ní série závodů na celé řadě odlišných okruhů v exteriérech i interiérech. K dispozici je celkem 17 okruhů, reálný model řízení motokár a několik herních módů včetně samostatného závodů, šampionátu i multiplayeru přes LAN i internet. Hra nabízí také editor, v němž je možné vytvořit vlastní design helmy, motokáry i závodnické kombinézy.

 

 

 

ObrazekMicro Machines V4

Další díl v sérii, která si svůj pobyt na vrcholu veřejné popularity užila na konci minulého století. Příznivci série se mohou těšit na tradiční Micro Machines závodění, jež se bude odehrávat na široké paletě originálních i z minulých dílů dobře známých tratí jako je koupelna, ranní stůl při snídani, zahrada, kulečníkový stůl, chemická laboratoř, střecha, stoka, muzeum, supermarket, farma a spoustě dalších.

 

 

 

 

 

ObrazekMoto GP 08

Oficiální hra, kde se můžete těšit ze všech možných licencí, a to jak na jezdce či týmy, tak tratě, na kterých se šampionát jezdí. K dispozici budou všechny tři kubatury, tedy vedle královských pětistovek ještě dvěstěpadesátky a stopětadvacítky. Naopak zřejmě budou chybět neoficiální závody ve městech. Dobré výsledky v kvalifikaci a závodech Vám umožní získávat body, které bude moci vyměnit za upgrady pro vylepšení poloosy, rychlosti, brzdění, zatáčení a pod. Navíc zde bude zahrnuta trať Indianopolis - noční závod v Kataru. Součástí bude i on-line režim.

 

 

 

ObrazekMoto GP 2

Nejrychlejší stroje na dvou kolech se vrací. Zazávoďte si proti dvaceti nejlepším jezdcům při rychlostech přesahujících 300 km/h, v úzkých šikanách s kolenem blízko nad asfaltem. Vyhrajte titul mistra světa na 16ti krásných tratích za proměnlivého počasí a podmínek. Několik herních módů umožňuje nastavit si úroveň realističnosti a závody na internetu nebo po síti pak prověří vaše jezdecké umění v soubojích kolo na kolo.
Hlavní rysy :
- Licence na všechny jezdce, tratě a motocykly
- 6 odlišných herních módů: Stunt, GP, time trial, training challenges, tag, a single race
- 20 jezdců v závodě
- 16 tratí včetně Brněnského okruhu
- dokonalé detaily jak motocyklů tak i okolí tratě
- postupné odemykání tratí, motocyklů, jezdců a cheatů
- chování motocyklu v závislosti na počasí a stavu trati
- multiplayer až 16 hráčů po síti nebo internetu

 

ObrazekMoto GP 3

Serie MotoGP se řadí k nejpovedenějším závodům na dvou kolech a svou kvalitou dlouhodobě určuje trend motocyklových simulátorů. Nejen dokonalá grafika a věrné jízdní vlastnosti, ale také vzrušující atmosféra kolotoče Velkých Cen proslavila tuto herní serii.

Nejnovější titul serie, MotoGP 3 - Ultimate Racing Technology, bude více než důstojným nástupcem. Studio Climax přichází po dvou letech s hrou, která úspěch a hratelnost svých předchůdců může zdvojnásobit. Má na to dobré předpoklady. Prvním a nejvýznamějším je rozšíření hry za hranice oficiálních závodů Velkých cen.

Nový Extreme mode nabízí divoký Street Racing na nových 16ti městských a příměstských tratích. Na výběr bude v tomto modu 16 nadupaných motorek, které na rozdíl od licencovaných okruhových speciálů budou mnohem silnějších kubatur. Hráč tak bude moci budovat karieru v Moto GP a ve volném čase bude moci trénovat na neoficiálních závodech a vydělat peníze na tuning nebo silnější motorku.

Pro skalní fanoušky GP je určitě podstatné, že hra obsahuje oficiální licence na jezdce, motorky i tratě z MotoGP sezony 2004.

A pro všechny něco opravdu extra: Nový multiplayer. Kromě možnosti připojení až 16 hráčů do každého závodu nabízí funkce, které jste ještě nikde neviděli. Embedded Online Gameplay Vás zapojí do závodu se skutečnými hráči kliknutím jednoho tlačítka, Spectator Mode Vám nabídne sledování probíhajícího závodu, kterého se zrovna neúčastníte a Commentator Mode Vám umožní vyzkoušet si živě komentovat závod Vašich kamarádů.

Studio Climax zdaleka neodkrylo ještě všechny novinky, ale již nyní si všichni blázni do motorek mohou být jisti, že se mají na co těšit!Shrnutí nových vlastností:

» Plné licence na jezdce, stroje a tratě sezony 2004
» 16 autentických GP tratí plus 16 nových Street Racing tratí navíc.
» 16 nových motorek pro Street závody (600, 1000, 1200ccm).
» Nový Extreme mode a dalších 5 herních modů: Quick race, Grand Prix mode, Time Trial, Training mode, Multiplayer.
» Multiplayer až pro 16 hráčů.
» Technika Embedded online gameplay vyhledá pomocí seeding systému hráče na podobné úrovni a kliknutím tlačítka odstartuje závod přes internet.
» Speciální vychytávky Spectator mode a Commentator mode.

 

ObrazekMoto Racer 3 Gold Edition

Moto Racer – to je mnohem víc než jen dostatečná reference!

Silnice – Okruhy – Trial – Freestyle – Motokros – Superkros
Ještě nikdy nepřinesla motorkářská hra tak bohatou nabídku možností a zábavy. Moto Racer nabízí skutečně silné zážitky, radost ze hry, desítky strojů a tratí, na kterých je třeba stanovit nové rekordy. Na vlastní kůži pocítíte vibrace, kontakt se soupeři v zatáčkách, adrenalin při skocích a sílu mašiny. Vzhůru za zkušenostmi, které nezapomenete!

· Moto Racer, synonymum pro motorkářské hry, se vrací po 3 letech!
· 6 různých disciplín: freestyle, super cross, cross, trial, Grand Prix a jízda v běžném provozu.
· Bohaté zážitky! Z rychlosti na nejznámějších okruzích světa, jako jsou Barcelona nebo Suzuka, ze slalomu mezi auty na pařížských nábřežích nebo z ohromujících skoků na Stade De France… O nic nepřijdete.
· Tuny bonusů: okruhy, motorky, jezdci… Nevyjdete z údivu.

 

ObrazekMotocross Madness 2

V Motocross Madness 2 máte možnost ukázat, co ve vás je. Stejně jako nové módy (např. Enduro) Motocross Madness 2 přináší vylepšení fyzikálního modelu, větší nezávislost pohybu, variabilitu povrchu (led, bláto, štěrk) i nové možnosti hry. Dále přidali parádní grafiku, 3D objekty, výběr mašin a charakterů. Můžete si dokonce vytvořiit své vlastní podmínky závodu.

 

 

 

ObrazekMotoGP 07

Rozesíláme od 4. dubna 2008

Série MotoGP od firmy Climax bude na podzim 2007 rozšířena o novinku MotoGP 07, která by sice měla navazovat na předchozí verze, ale díky podstatnému zlepšení bude v mnoha ohledech působit jako samostatný herní titul. Inovace se dočkalo např. herní menu či statistiky o výsledcích, ale především grafika. Ta do hry vnese více reality díky 3D ztvárnění fanoušků, kteří budou „lemovat“ detailně zpracovanou trať a svým fanděním navozovat tu správnou závodní atmosféru. Hráčům zjednoduší orientaci delší dohledová vzdálenost a větší úhel periferního vidění. To vše by však nemělo nijak negativně ovlivnit plynulost hry (60 políček za sekundu) a snadnou ovladatelnost i pro začínajícího hráče.

Jako obvykle ve hře najdete všechny oficiální závody silných 800ccm motocyklů. Ve hře budou fotorealisticky ztvárněni všichni nejlepší současní jezdci a můžeme se těšit rovněž na licencované modely motorek. Kromě oficiálních tratí závodů MS si budete moci zajet i alternativní herní mód, jehož tratě vytvořili vývojáři Climaxu dle vlastní fantazie. Již tradiční Extreme mód vás zavede na 17 tratí, na nichž se projedete různými městskými i přírodními oblastmi. V tomto módu se můžete těšit také na upravené stroje, které si navíc budete moci přizpůsobit vlastním potřebám – doladěním barvy, výměnou brzdných destiček, nebo dokonce navýšením objemu motoru.

Kromě hry pro jednoho hráče budete chtít své schopnosti jistě otestovat i v závodech s ostatními. Online multiplayer počítá až s šestnácti hráči.


• Oficiální hra MotoGP šampionátů
• Plně licencovaní jezdci, tratě a motorky aktuální sezóny
• Extrémní mód s možností přizpůsobení až 20 typů nových speciálních motorek
• Možnost hrát online až v šestnácti hráčích
• Fotorealistická grafika a vylepšené ovládání

 

ObrazekMOTORM4X: Offroad Extreme

Datum vydání:
Březen 2009

Dost možná vůbec první česká ryze závodní hra s automobily. A zároveň jedny z nejlepších off-roadů, které se za posledních několik let objevily na monitorech počítačů. Takový je Motorm4x: Offroad Extreme, počin malého pražského vývojářského studia The Easy Company. Kdy naposledy jste si vyjeli (byť virtuálně) jen tak do přírody, za volantem pořádného teréňáku?

 

 

 

 

ObrazekMX vs ATV Unleashed

Hra nabízí možnost usednout do sedla, nebo kabiny celé řady vozidel i motokrosových speciálů včetně nových druhů čtyřkolek, písečných bugin, klasických bugin, upravených golfových vozítek, 4x4 monster trucků a dalších. Závody probíhají na celé řadě tratí situovaných do různých lokací, jako jsou například písečné duny, travnatá pláň, ale nechybí ani klasické uzavřené tratě v arénách, kde se to jenom hemží nebezpečnými skokánky a dalšími specialitkami. K dispozici je hned několik herních módů včetně single závodu, online multiplayeru a nechybí ani komplexní kariérní mód s možností nákupu nových vozítek. Pomyslnou třešní na dortu je pak možnost závodit v kůži mnoha slavných postav světa profesionálního motokrosu a ATV závodů.

- celá řada vozidel (motokrosové motorky, čtyřkolky, buginy, monstertrucky) 
- několik herních módů 
- možnost závodit v kůži slavných lidí 

 

ObrazekNeed For Speed 5: Porsche 2000

Need For Speed 5: Porsche: Modely řady Porsche 80, včetně nového 2000 911 turbo. Devět tratí na běžně používaných silnicích v různých koutech Evropy a pět uměle vytvořených závodních tratí, včetně alternativních tratí, nových etap, překážek a zkratek. Hra pro více hráču prostřednictvím modemu, sítě LAN a přímého připojení.

 

 

 

 

 

ObrazekNeed for Speed: Carbon Classic

Hra Need for Speed Carbon poskytuje adrenalinovou akci nové generace v pouličních závodech. Hráči si v nelehkém terénu otestují své řičičské umění.
Děj tohoto dílu se bude odehrávat v oblasti Carbon Canyonu. Tato oblast je existujícím místem nedaleko Los Angeles a opravdu se v ní odehrávají noční pouliční závody. Proto se také NFS Carbon odehrávají cele v noci. Bude rozdělena na tři samostatné lokace a podle toho se budou lišit typy závodů. Začínáte tedy ve městě a postupně se dostanete do kaňonů v okolí metropole. Vaším cílem bude získat moc nad celým městem. Budete postupně zabírat území vašich soupeřů. Ale nemyslete si, že to bude kdovíjak jednoduché. Jedna chyba, špatné odbočení či jedno škrtnutí o svodidla vás může stát nejednu ze získaných částí města.
Jak to bude vypadat? Závodit se bude na tratích vašich soupeřů. Zde je první z několika revolučních řešení. Na zavodění již nebudete sám. Vašim úkolem bude mimo jiné postavit tým těch nejlepších. Nebude to lehké, protože na různé tratě budete potřebovat jiného spoluhráče. Je jich hned několik a každý má svou specializaci. Jeden bude dobrý na drifty, jiný na Canyon race. To však není vše. Další osoba, kterou budete potřebovat je technik. Ten se bude starat o tuning vašeho vozu (více v části tuning). Po sestavení týmu, začnete závodit. Nejdříve s celými týmy soupeřů a později, až jej porazíte, s jejich šéfy. Jakmile porazíte i ty, území je vaše. Cíl je tedy jasný.
Podporovány grafické karty:
NVIDIA: GeForce4 Ti-4200, GeForce4 Ti-4400, GeForce4 Ti-4600, GeForce4 Ti-4800, GeForce FX Series, GeForce 6200, GeForce 6600, GeForce 6800, GeForce 7300, GeForce 7600, GeForce 7800, GeForce 7900, a vyšší

ATI: Radeon 8500, Radeon 9000, Radeon 9100, Radeon 9200, Radeon 9200 SE, Radeon 9500, Radeon 9550, Radeon 9600, Radeon 9700, Radeon 9800, Radeon X300, Radeon X550, Radeon X600, Radeon X700, Radeon X800, Radeon X850, Radeon X1300, Radeon X1600, Radeon X1800, Radeon X1900, a vyšší

 

ObrazekNeed for Speed: Carbon Collectors Edition

Kusově omezená Collectors Edition obsahuje navíc: bonus disk s video záznamem, extra herní obsah (3 auta, 10 speciálních tuningových aut, 6 nových závodů a 10 exkluzivních vinylů) . Poslední kusy !!!

Popis:
Need for Speed Carbon vás ponoří do nebezpečného, adrenalinově naplněného světa pouličních závodů. Vy a vaše osádka musí závodit v totální městské válce, riskovat vše, převzít sousedství vašich soupeřů v časovém limitu. Jakmile se ale objeví policie, tak se nakonec vše začne odehrávat v Carbonských Kaňonech, kde pověsti a území může být ztraceno na jedné nebezpečné křivce. Need for Speed Carbon zaručí příští generaci úprav, dá vám sílu navrhnout a vylepšit auta vaší osádky. V každém případě nové Need for speed bude využívat nové Autosculpt™ technologie. NFS Carbon se bude odehrávat jen v noci, tak jako minulí díl Underground. Vaše úloha bude zabírat jednotlivé okrsky (v každé zóně jich bude 7). Území které budete mít pod kontrolou by vám mělo přinášet různé slevy při nákupech výbavy do vašeho mazlíka (autíčka, fára, nebo jak sami chcete :) ). Bude tu nový herní mód a to Drift Racing. Váš tým bude sídlit ve městě a závody budou hlavně v kaňonech, kde sídlí vůdce konkurenční party.
Fyzika aut, nebyla tak dokonalá při modelech v Most Wanted, tak v modelech u NFS Carbon bude určitě dokonalejší. Ladné křivky jednotlivých vozidel jakoby byli věrohodnou kopii skutečných vozidel. Charakteristické prvky pro jednotlivé vozy – zvuk motoru, pískot gum, přeřazování rychlosti, atd.. všechno samozřejmě pro ten nejvyšší/nejlepší pocit z reality kterou řídíte před svůj ovladač (volant, klávesnice) Vývojáři chtějí vytvořit co nejmaximálnější prvky reality, no představte si že by skutečně realita panovala v celé hře naplno. Není možné vytvořit hru, která by nesla všechny prvky normálního běžného čestného života. Proto i při tomto díle nebude všechno jako na skutečné cestě – počítejme s pochopitelnými úpravami. Poškození vozidla? To je normální věc, přejedete na silnici kočku, zůstane vám na spojléru flek…  Tým nechceme povídat že ve hře NFS Carbon se budou přejíždět kočky ;-). Pokud narazíte do sloupu, není možné se okamžitě rozjet a vrátit se na plnou rychlost . Nečekejte, že vletíte do skály či příkopu, že návrat na vozovku bude lehoučký jak to bývalo v předchozích dílech. Skuteční plech urobí též svoje a pokřivená kapota už není tak krásná jako byla před nárazem
Policie bude mít méně jednotek než v Most Wanted, nebude tak agresivní, rychlost policejních vozů už nebude co bývala (pokud budete mít vymakané autíčko lehko jim ujedete). Zde je vše přiblíženo realitě, tak jako ve skutečnosti. Nechtíc narazíš do policejního vozu a je to tvoje poslední postrčení v životě! Policie již nebude dělat zátarasy, ale stejně bude samozřejmě plnit svojí ůkol „ochránce zákona“… I když se na rozdíl od Most Wanted podstatně vlastnosti policie změní bude stále plnit svojí důležitou úlohu „ochránce zákona“ a když vás při honičce policejní radar načape jak jede ve městě přes 150 km/h jen tak vás nenechá ujet a bude se co nejvíce snažit vás dostihnout a pokutovat. Tak zapomeňte na provokaci policie, že pojedete na dálnici kde je policejní radar přes 200 km/h! Policie se nemá provokovat ani ve „skutečnosti“ a ani v Need for Speed Carbon.
Nadupané strojě, vyladění vozu na ty nejmenší detaily a pak si to uháňet přes okraj města, dát bacha na lak a neoškřít ho někde o zěď nebo kolemjdoucí vůz. Dostat se do cíle živ a zdráv, to je hlavní ůkol, o který vždy šlo... Nové Need for Speed Carbon má co do sebe, tak si to užijte...


Podporovány grafické karty:
NVIDIA: GeForce4 Ti-4200, GeForce4 Ti-4400, GeForce4 Ti-4600, GeForce4 Ti-4800, GeForce FX Series, GeForce 6200, GeForce 6600, GeForce 6800, GeForce 7300, GeForce 7600, GeForce 7800, GeForce 7900, a vyšší

ATI: Radeon 8500, Radeon 9000, Radeon 9100, Radeon 9200, Radeon 9200 SE, Radeon 9500, Radeon 9550, Radeon 9600, Radeon 9700, Radeon 9800, Radeon X300, Radeon X550, Radeon X600, Radeon X700, Radeon X800, Radeon X850, Radeon X1300, Radeon X1600, Radeon X1800, Radeon X1900, a vyšší


ObrazekNeed for Speed: Most Wanted Classic

V Need for Speed: Most Wanted jde o jediné - stát se tím nejhledanějším pirátem silnic na seznamu všech policistů. Zkombinování nelegálních závodů ve městě s možností řádně vyladit svého miláčka a hlavně všudypřítomná policie a automobilové honičky jako vystřižené z akčních filmů, to přesně je NFS: Most Wanted. Předjeďte své soupeře při závodech za plného provozu a obelstěte a unikněte všem hlídkujícím policistům. Need for Speed Most Wanted obsahuje řadu nejžhavějších aut. S těmi se můžete pustit do závodění s kýmkoliv.

 

 

 

 

ObrazekNeed For Speed: ProStreet CZ

Jedenácté Need for Speed: Pro Street má být mnohem realističtější než předchůdci a volitelně půjde vypnout pomocné systémy typu ABS. Automobily opravdu budou mít rozsáhlejší model poškození, avšak úvodní tři stupně poškození nijak nepocítíte při řízení. Za zničení specifických částí vozu obdržíte medaile, podobně jako ve FlatOutu. Zajezdíte si v licencovaných modelech od 28 automobilek (Audi, Mazda, vrátí se Honda), pokrývající období od 60. let do současnosti. Exotických vozítek ubude, oproti Carbonu zde jen 8. Zajímavé je, že při závodech se nebude uplatňovat rozdělení do výkonnostních tříd, takže se proti sobě mohou postavit různě silné stroje (např. 70 koňů proti 400 koňům). Své miláčky si vyladíte ještě precizněji díky rozšířené technologii AutoSculpt - nabízející 90 míst pro tuning, 30 způsobů jejich konfigurace a přes 1000 náhradních dílů. Čtveřice herních módů zahrne uzavřené závodní okruhy (ala TOCA Race Driver), smykovací Drift, Speed Challenge s policejním radarem (novinka v NFS, ale známá věc z jiných her) a Drag Racing na tratích rozesetých po celém světě. Nebudete muset povinně vyhrát všechny závody, postačí být první v hlavní kvalifikaci.

 

ObrazekNeed for Speed: Undercover CZ

Undercover je adrenalinový závodní titul, jehož vydání je plánováno pro letošní předvánoční trh. Hvězdou nové hry bude Maggie Q v roli hlavní postavy vysokorozpočtových živých akčních sekvencí původního příběhu, který začne ubíhat zběsilým tempem hned, jak hráči usadnou za volant.

Need for Speed Undercover z produkce EA vrací celou sérii zpět k jejím kořenům a znovu přináší hazardní honičky s policií, nejžhavější auta na světě a spektakulární silniční souboje.

„Need for Speed Undercover vyniká propracovaným a atraktivním příběhem, plným skvělé živé akce v hollywoodském stylu, v němž se hráči přenesou do fiktivního světa Tri-City Bay Area,“ říká výkonný producent Need for Speed Undercover Bill Harrison. „Spolupráce s talentovanou herečkou kalibru Maggie Q nám umožnilo vytvořit bezkonkurenční příběh, který bude poutat pozornost hráčů v přestávkách mezi závody v rychlosti 180 mil za hodinu.“

Maggie Q, jež si zahrála například v hitech Mission Impossible III a Smrtonosná past 4, ztvární roli federální agentky Chase Linh, působící coby svůdná manažerka, která najímá hráče pro práci v utajení a provází je průběhem hry. Čekají na ně nebezpečné úkoly a soutěžení v závodech za účelem infiltrace a zničení nebezpečného mezinárodního zločineckého syndikátu.Seznam aut:
- Aston Martin DB9
- Acura Integra LS
- Acura RSX
- Audi RS5
- Audi S3
- Audi Le Mans Quattro/R8
- BMW M6
- Bugatti Veyron 16.4
- Cadillac CTS-V
- Chevrolet Camaro Concept
- Chevrolet Camaro SS
- Chevrolet Cobalt SS
- Chevrolet Chevelle SS
- Chevrolet Corvette C6
- Dodge Concept Viper GTS-R
- Dodge Viper SRT-10 Coupé
- Ferrari Enzo
- Ford Escort RS Cosworth
- Ford GT
- Ford Mustang GT
- Ford Shelby GT500
- Honda S2000
- Infiniti G35
- Jaguar XK
- Jaguar XJ-220
- Koenigsegg CCX
- Lamborghini Gallardo Superleggera
- Lamborghini Murcielago LP640
- Lexus IS350
- Lotus Elise
- Mazda RX-7
- Mazda RX-8
- Mazda Mazdaspeed 3
- Mitsubishi Eclipse GS-T
- Mitsubishi Lancer EVO 10
- Mercedes-Benz SLR Mclaren
- Nissan GT-R Proto
- Nissan 240 SX
- Nissan 350Z
- Nissan Skyline R34
- Nissan Silvia
- Opel Speedster
- Pagani Zonda F
- Plymouth Hemi Cuda
- Plymouth Road Runner
- Pontiac Firebird
- Pontiac GTO
- Pontiac Solstice GXP
- Porsche Cayman S
- Porsche 911 Turbo
- Porsche 911 GT2
- Porsche 911 GT3
- Porsche Carrera GT
- Seat Leon Cupra
- Subaru Impreza WRX STI
- Toyota Supra
- Volkswagen Golf GTI