Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekNeed for Speed: Underground

Ve hře nechybí auta jako : Dodge Neon; Honda Civic Si, Integra a RSX; Mazda RX-7, RX-8 a Miata; Mitsubishi '99 Eclipse GSX a Lancer; Nissan 240SX/Silvia (RPS13), 350Z a Skyline GT-R (R34); Subaru '03 Impreza 2.5 RS Sedan a WRX nebo Toyota '98 Supra a Toyota '03 Celica GT-S. Ve hře navštívíte výhradně samá fiktivní města, ovšem inspirovaná skutečnými lokalitami jako jsou New York, Vancouver, Los Angeles, Miami nebo dokonce Detroit. Nejlépe by asi styl hry charakterizoval film Rychle a zběsile 2 (rychlá kola, krásné holky, hlasitá nabušená hudba a adrenalin v krvi, který má s NFS: Underground společného více než dost. Na svém autě si můžete vyměňovat a upravovat doslova vše, celkově se jedná o 15 dílů, například celou karosérii, přední a zadní nárazník, spoiler, světla, pneumatiky, typ motoru, brzdy a tisíc dalších věcí. Dojmy všech, kteří již NFS: Underground. Příslušné úpravy ovlivní pochopitelně váhu vozu, zrychlení, maximální dosažitelnou rychlost nebo celkovou ovladatelnost, dohromady se bude účinek upgradů odrážet v devíti dílčích oblastech.

ObrazekNeed for Speed: Underground 2

Pokračování se od svého předchůdce liší v mnoha ohledech. Tak například, zatímco v jedničce jste byli omezeni pouze na dané tratě, i když samotné město bylo jinak velké, dvojka vám umožní jezdit skutečně kdekoliv v jejím herním světě, nicméně ne hned od začátku. Tento svět je navíc asi třikrát tak velký než v NFSU a má dva až třikrát větší hustotu ulic. Žádná z nich nebude slepá. Celé město je rozděleno do pěti velmi odlišných částí. Už to nebudou pouze mokré a neonem ozářené ulice. V NFSU 2 se v reálném čase mění počasí, které má vliv na jízdu. Závody se odehrávají během různých částí noci, tedy třeba i těsně po západu slunce nebo před rozbřeskem. Need For Speed Underground 2 obsahuje více herních módů, větší výběr dokonce ještě lepších vozidel. Tentokrát si navíc budete moci pohrát i s laděním výkonu své káry

 

ObrazekOutrun 2006 Coast To Coast

Legenda prvních skutečných automobilových závodů se vrací. Pamětníci maringotek s prvními hrami na automatech budou jistě potěšeni, že se jejich oblíbená závodní hra Outrun dostává v nové verzi na PS2 a PSP. Společně s 30 etapami na vás čekají i originální tratě původní hry. Vyprahlé mnohoproudé americké silnice jen čekají na to, až osedláte jednoho z licencovaných sporťáků a začnete svojí rychlou jízdou trhat asfalt. Nádherné projíždky podél nekonečných pláží, horká silnice uprostřed pouště, trať proplétající se skrz hustou síť mrakodrapů a originální soundtrack, to všechno na vás čeká v nové verzi Outrunu pro 21. století.

Vlastnosti produktu:

» 30 úžasných etap, zahrnující původní tratě z legendárních automatových verzí
» Několik multiplayerových módů včetně hry po síti až pro 6 hráčů
» Nová struktura misí a mnoho speciálních úkolů
» Licence Ferrari zahrnující 12 exkluzivních modelů (F430, F Supeamerica atd.)

ObrazekOverSpeed

Overspeed: High Performance Street Racing je závodní titul ala Need for Speed Underground, kde se bude veškeré závodění odehrávat v nočních ulicích Los Angeles. Hra nabídne údajně inteligentní AI oponenty, podporu multiplayeru pro 4 hráče, blíže nespecifikovaný model poškození, nitro boost a další power-upy, ale i online žebříček.

 

 

 

 

 

 

ObrazekPure

Studio Disney Interactive společně s Black Rock Studio oznámili novou závodní hru Pure, zaměřenou na zablácený svět off-roadových speciálů. Vývojáři se kasají tím, že ve hře uvidíme dosud neviděné, maximálně propracované skoky & triky, fotorealistickou grafiku a do detailu vymazlené lokace rozeseté po celém světě. Hráči si budou moci na začátku vybrat svého řidiče a pustit se do závodění na zběsilých čtyřkolkách. K dispozici bude jak singleplayerová část, tak zároveň i multiplayer pro 16 hráčů. Pure je údajně vyvíjeno s ohledem na co nejširší spektrum hráčů, takže se dá očekávat rovněž přístupný model ovládání. Nic se zatím neví o fyzikálním modelu, ale ani ten by neměl stát na okraji zájmu, hovoří-li vývojáři tak otevřeně o skvělých skocích. To jsou však už jen naše spekulace, jenž teprve čekají na potvrzení.

 

ObrazekRace 07: Official WTCC Game

Automobilovou simulaci pro PC Race 07 vyvinul mnohokrát oceněný SimBin Development Team AB, který proslul zejména tvorbou vysoce realistických závodních her jako GTR, GT Legends, GTR2 či RACE. RACE 07 obsahuje více než 300 vozů v devíti různých závodních třídách a zahrnuje celou sezónu 2006 a 2007 World Touring Car Championship (Mistrovství světa cestovních vozů – WTCC).

V RACE 07 usednete za volant neuvěřitelně rychlých formulí, s nimiž bude mimo jiné možné zajet i několik tratí, které se v motoristické hře dosud neobjevily – například městské okruhy Pau, Porto či Macau.

„RACE 07 opět zvyšuje laťku realističnosti závodních her. Pokračujeme tak v tradici vydávání úspěšných titulů jako GTR2,“ prohlásil Carlo Voelker, výkonný předseda Viva Media. „Na 32 tratích z celého světa a na dalších exkluzivních městských okruzích přinášíme intenzivní akci, napětí a zábavu, jakou příznivci tohoto žánru očekávají.“

Těšte se na skutečné vozy a na požitek z opravdové jízdy v divokých závodech!

Vlastnosti produktu:

» Plná sezóna 2007 a 2006 WTCC, historická třída WTCC’87, formule 3000, formule BMW, Mini Cooper Challenge, Radical SR3 a SR4 (v různých konfiguracích), a také Caterham CSR200, CSR260 a CSR320 Concept.

» Intenzivní „jednosedadlová“ akce: v těchto otevřených závodních vozech jsme použili styl kamery na helmě, což se ve hrách dosud neobjevilo. Nechybí ani vizorová dynamika, jakou si skutečný fanoušek jen může přát. Vizor se může zašpinit a lze ho očistit odstraněním ochranné plastikové vrstvy, takzvaným „tear-off“.

» 32 různých tratí a variací z celého světa včetně jedinečných městských okruhů a legend jako Monza, Zandvoort, Brands Hatch či Imola.

» Online světový šampionát, žebříčky a tabule vítězů.

» Počítačoví protivníci se chovají jako skuteční řidiči a snaží se vás donutit, abyste udělali chybu.

» Vylepšená komunikace, komunitní řidiči a vylepšené vizualizace.

 

ObrazekRace Driver GRID

Už jste měl těžkou bouračku? Race Driver GRID další z velice úspěšné řady série Race Driver od zkušených Codemasters vám umožní vratit těžkou nehodu o pár vteřin zpět a jak na to,můžete zkrátka dupnout na pedál, vyrazit vstříc rozostřenému horizontu v podobě nejbližší zatáčky, naprat to v plné rychlosti do zdi, a pak jen zmáčknout tlačítko, vrátit se o několik cenných vteřin zpátky a předejít celému neštěstí.Toto je jedna z funkcí nové řady Race drive...

 

 

 

 

 

ObrazekRace Driver GRID CZ

Hra běží na Neon enginu z Colin McRae: DiRT. Je zaměřená čistě na požitek ze závodění, takže např. zcela odpadne přizpůsobování si vozidla a namísto toho si užijete rivalitu mezi jezdci nebo srážky vozů. Budete mít na výběr z celé řady licencovaných aut, samotná hra však nebude spočívat jen v závodění se po světě, nýbrž komplexním kariérním módu. Ten začnete pěkně od nuly coby nájemný řidič, vydělávající si na živobytí v demolition derby. Vaším cílem bude prosadit se mezi těžkou konkurencí, stát se řidičem prestižního týmu a později se na celou věc podívat z druhé strany: založit vlastní značku, najmout ty nejlepší jezdce a sehnat sponzory. Závody se budou odehrávat ve třech regionech: Evropě (podíváte se např. do Nurburgringu), Severní Americe (San Francisco, Detroit, Long Beach, Washington) a Japonsku, kde se budou konat nelegální pouliční závody.

 

ObrazekRACE: The WTCC Game

RACE - The WTCC Game je závodní simulace podle populárního evropského šampionátu WTCC, který patří společně s Formula 1 a WRC ke trojici oficiálních světových mistrovství spadajících přímo pod FIA. RACE - The WTCC Game vychází z letošního ročníku WTCC, takže nabízí všechny letošního ročníku se účastníci týmy, jezdce i vozidla, včetně těch co se ještě nikdy v jiném závodním titulu neobjevily. Kromě jiných se tak v RACE dočkáme i brněnského okruhu a našeho týmu Československý Motorsport, který na trati zastupuje ve voze Alfa Romeo 156 Gta Jiří Janák.

- základem hry je dvouzávodový formát, kdy se během víkendu konají (kromě jiného) dva hlavní závody a celkovým vítězem se stane ten, kdo je na tom nejlépe po součtu výsledků z obou dvou.
- jde o tradiční akurátní simulaci ala SimBin, v níž nechybí dynamické počasí ovlivňující významně závodní podmínky závodu, podpora online i LAN multiplayeru až pro 26 virtuálních závodníků v několika módech, detailní audiovizuální zpracování a stejně detailní a realistický model poškození, TV like presentaci se vším všudy včetně replayů i virtuální obdoby Eurosportu a také vylepšenou AI upravenou speciálně pro dvouzávodový formát Race.
- co se vozů týče, tak budou ve hře k dispozici upravené modely vozů SEAT León, SEAT Toledo, BMW 320i, Peugeot 407, Alfa Romeo 156 (Gta), BMW 320si, Chevrolet Lacetti, Honda Accord Euro R a další.
- herních módů nabízí RACE celkem 7, což by mělo bohatě stačit i těm nejnáročnějším. Konkrétně to jsou módy Open Practise (závody proti času, nebo jen tak projíždění bez jakéhokoli stresu), Quick Race (dva závody ve vybraném autě, na zvoleném okruhu), Race Weekend (hráč se zúčastní všech akcí konajících se obvykle při jednom víkendovém závodním klání), Championship (kompletní šampionát přesně dle pravidel FIA), Driver Duel (závod s časem o překonání traťového rekordu, během nějž hráči sekundují Ghost Cars), Time Attack (opět závod o nejlepší čas) a Multiplayer.

 

ObrazekRacing Simulation 3 - zlatá edice

Obsahuje Racing Simulation 3 + Deactivation PL + Pacific Warriors 2 + 3D LIVE SNOOKER + RollerCaoster World atd...
16 propracovaných okruhů,atraktivní 3d grafika,realistické efekty - opotřebení pneu,aerodynamika,kolize,pro začátečníky modul ulehčující reálnou jízdu,atraktivní pohledy kamer,až šest různých obtížností
To je jen minimum možností této skvělé hry z prostředí formule1.Umělá inteligence je dobrá i po jiných stránkách - okamžiků, kdy do vás zezadu najede protivník, mnoho není. Pokud se něco semele na trati, nedělá jim problém překážku objet. K umělé inteligence patří i jejich umělé chyby, kterých si také můžete všimnout. AI je zkrátka jedna z nejlepších v tomto žánru her.To, co řadí formulové simulátory od Ubisoftu na špičku, je promyšlený systém hraní přes internet. Ten dovoluje až 18 hráčům najednou soupeřit v jednom závodě, bojovat o nejlepší čas v tréninku a vůbec absolvovat celou sezónu souběžně s průběhem skutečných závodů F1. Pokud byste se rádi účastnili podobných internetových klání, je pro vás RC3 i jeho předchůdci jako dělaný. Klubů, kteří si tyto závody pořádají, je po světě mnoho a můžete je nalézt i u nás.Nezvyklá rychlost,dokonalá grafika a možnosti hry v multiplayeru jsou příčinou toho,že Racing Simulation 3 je v zahraníčí jednou z nejvyhledávanějších závodních her.

 

 

ObrazekRally Championship

Na výběr dostanete z 20ti vozů, mezi nimi nechybí Renault Megane, Seat Ibiza, Honda Civic nebo můj oblíbený Ford Puma. Určitě potěší i přítomnost českých zástupců v podobě Škody Felicie a Octavie. Abyste si svého vozu řádně užili, absolvujete s ním 6 závodů, přičemž každý je rozdělen do 6ti etap. Zajezdíte si tak po zasněžených cestách, za jasného slunce i za tmy. Ke svému vozítku se musíte chovat co nejšetrněji, protože se jednotlivé části rychle opotřebovávají a vy můžete opravovat jen 3x za 6 závodů. Opravdu naštve, když vás komise diskvalifikuje před noční etapou, protože vám nesvítí světla, nebo vám během dobře rozjetého závodu odejde převodovka.

- Nepostradatelným společníkem během závodu je navigátor, bez jehož pomoci byste byli co chvíli v příkopě nebo podvozkem vzhůru. Neustále radí kudy jet, což je ve stylu: levá tři, pravá dva, potom rovinka,… Kromě něj je vám k dispozici i poměrně detailní automapa.

- Kromě rally nebo single závodu hra obsahuje i split screen, takže si to můžete rozdat s kamarádem na jedné obrazovce. Kamery se v RC povedly, pohledů, z kterých vůz sledujete je dostatek, neměli byste mít problém si vybrat ten svůj.

ObrazekRally Championship Xtreme

Rally Championship Xtreme přináší propracovaný herní engine. Hra obsahuje kvalitní fyzikální model včetně dokonalého modelu poškození vozu. Další zajímavou novinkou je dostatečně velká plocha, po které se může vůz pohybovat, nejsme tudíž omezeni jen šířkou tratě, ale dá se bez problému například špatně odbočit a vyjet z tratě ven. Propracování okolí je dostatečně detailní stejně tak jako model auta.

Na překladu spolupracoval Radim Chrastecký, který významně pomohl s termíny pro editovatelný rozpis jízdy, který nyní používá české názvosloví, dále velmi pomohl Petr Linhart s technickou částí překladu a oba společně asistovali při českém dabingu, který byl svěřen profesionálním hercům.

- 6 pohledů kamery včetně pohledu řidiče
- český navigátor nebo navigátorka
- možnost vyjíždět z tratě a cestu si zkracovat a nebo naopak špatně odbočit
- různá prostředí a terény
- živé prostředí kolem trati a detailní budovy lemující vaši jízdu
- možnost nastavování vozu
- spousty vozů včetně Škody Felicia a Octavia WRC
- několik výkonostních tříd vozů
- destrukce vozu a podle toho ovlivněné jízdní vlastnosti

 

ObrazekRC Boat Challenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekrFactor

Ve hře rFactor má hráč jedinečnou příležitost usednout za volant jako jezdec závodních vozů a vyzkoušet si své řidičské umění v různorodých režimech na rozmanitých tratích. Díky otevřené architektuře této hry do ní může hráč přidávat další závodní vozy, tratě či herní módy.
Realistické chování vozů během závodu umocňuje už tak silný zážitek z jízdy. Tento závodní simulátor umožňuje detailní nastavení všech parametrů vozu, reaguje na opotřebení pneumatik, rozdílnou spotřebu
paliva podle stylu jízdy a obsahuje oblíbený kolizní systém. Hlavní předností je možnost změření vlastních sil s ostatními hráči přes internet a sdílení svého profilu či statistik. Kvalitu této hry dokazuje široká hráčská základna a mnoho získaných ocenění.

Fyzika vozů: realistické vlastnosti pneumatik, věrné chování motorů, propracovaná aerodynamika
Grafika a zvuky: pokročilý grafický engine, možnost jízdy v noci, realistický úsvit a soumrak, nastavení sedačky a zrcátek přesně podle vašich požadavků, věrný zvukový projev motorů
Herní možnosti: režim závodní kariéry, systém postupného vylepšování vozů, realistická spotřeba paliva, mnoho odlišných závodních sérií, úprava startovního roštu
Kamery a záznamy: pohled přes celou obrazovku, zpětné přetáčení záznamu v reálném čase, volný pohyb kamery, nejrůznější pozice pevných kamer ve vozech, divácký režim, propracovaný systém opakovaných záznamů s možností střihu, převod záznamů do formátu AVI
Hra pro více hráčů: implementovaný online přehled hráčů, záložky pro oblíbené servery, specializované závodní servery po celém světě, hlasovací systém, možnost přidání počítačem řízených vozů do závodu, možnost zákazu přístupu hráčům, integrovaná bezpečnostní kontrola k zamezení podvádění
RaceCast Server: staňte se divákem online závodů skrze prohlížeč RaceCast, najděte si a zrekapitulujte svůj oblíbený závod, podívejte se na profily ostatních hráčů, na jejich statistiky, výsledky a hodnocení

 

ObrazekRichard Burns Rally

RICHARD BURNS RALLY je první skutečný simulátor rally závodů, přinášející nejrealističtější a nejpříjemnější rallye zážitek na všechny hlavní herní konzole. Tyto skutečné rally závody vyžadují taktiku, inteligenci i vytrvalost, a samozřejmě také rychlost, agresivitu a ochotu riskovat.

Na začátku ve Forest Experience Rally School v North Wales zasvětí hráče do základů taktiky, přípravy a zručnosti nutné při ježdění rallye sám Richard Burns a jeho spolujezdec Robert Reid. Pak už nic nebrání tomu, aby se hráč připojil ke svému týmu a odstartoval kariéru rallye jezdce. Ve hře jsou zahrnuty doplňkové herní módy včetně Richard Burns Challenge, kde mají hráči šanci soupeřit s Richardem Burnsem nebo okusit hot-seat pro 4 hráče v multiplayerové hře.

Na českém dabingu hry Richard Burns Rally se podíleli přední čeští jezdci rally – Roman Kresta a Jan Tománek jezdící v sezóně 2004 za tým Styllex Tuning Prosport na voze Subaru Impreza WRC S9. Roman Kresta propůjčil svůj hlas Richard Burnsovi a je průvodcem v úvodní tréninkové škole rally. Jan Tománek hraje, stejně jako v reálném životě, spolujezdce a jeho hlášky uslyšíte v průběhu všech závodů. Na korektnost českého překladu a správného názvosloví dohlíželi rally specialisté z motoristického serveru www.rallysport.cz.

Vlastnosti produktu:
» Perfektní simulace motoru vytvořená na základě skutečných informací o vozidle a individuálních specifikací
» Nevídaná foto-realistická grafika
» Absolutně autentická simulace ovládání automobilu
» Autorem spolujezdcových poznámek je Robert Reid
» Dynamicky se měnící počasí, jež má vliv na stav trati i jízdní vlastnosti vozů
» Skvěle graficky znázorněné poškození vozů: od požáru motoru, úniku paliva až po ztrátu účinnosti brzd a poškození karoserie
» Unikátní trojdimenzionální systém generování tratí včetně výmolů, kamenů, kaluží a vyježděných kolejí s realistickou hloubkou i účinky na trať a vozy
» Interaktivní real-time servisní park se systémem oprav založeným na komponentech
» AI protihráčů s různými osobnostmi a styly jízdy vyúsťujícími do různých výsledků a havárií
» Realističtí diváci, kteří povzbuzují, když projíždíte kolem, někdy dokonce seběhnou na trať, ale pomůžou vám převrátit auto zpět na kola, když se vydáte do polí
» Záchranná helikoptéra, která vás vyzvedne, pokud není možné auto odtáhnout
» Licence rallye závodů z celého světa

 

ObrazekRPM Tuning

Jak již název napovídá, součástí hry nebude tentokrát jen zběsilé ježdění, ale i možnost uživatelských úprav vozu podobně jako třeba v obou dílech NFS Underground. Tvůrci slibují neuvěřitelné množství různých kombinací, ať už se týkají vnitřku vozů (přes 200 tisíc různých kombinací) nebo jeho vzhledu (dokonce přes milion kombinací). Konkrétní úpravy by se navíc vždy měly projevit i v chování vozu přímo na silnici. Prostředím hry se stanou ulice Los Angeles, které budou dohromady dlouhé více než 50 mil (cca 80 km). RPM Tuning přinese pětici herních modů, mezi kterými nebude chybět ani hra pro více lidí nebo speciální mód, ve kterém bude nejdůležitější právě tuning vozů. V modu Adventure si zase budete moci projet 54 misí, které budou zpestřeny různými videíčky i přítomností několika postav.

 

 

Obrazek SCAR

Poprvé v závodní historii se dočkáte nutnosti vylepšovat své řidičské schopnosti, abyste obstáli v náročných zkouškách, tvořících nedílnou součást každého závodu. Přitom nelze podcenit ani soupeře, jejichž dovednosti se mají skládat z velice komplexní kombinace AI, která se posléze dokáže výrazně adaptovat na danou trať, jakož i na váš jízdní projev. Aktuální systém skillů pak počítá se začleněním devíti odlišných schopností, rozdělených dále do tří úrovní. Mezi těmito schopnostmi najdete např. Handling (sžití s vozem pro jeho snazší a lepší ovladatelnost), Acceleration (rychlejší řazení) či zcela unikátní Tiger Effect, s nímž lze vrátit čas a napravit tak eventuálně předchozí chybu, kterážto může být též odvislá od nevhodného přerozdělení skill bodíků mezi jednotlivé vlastnosti. Vedle toho nebude chybět tradiční kupování nových aut, vybírání mezi rozličnými nabídkami od sponzorů a konečně také vylaďování (tuning) dostupného vozového parku. Vyjma klasických okruhů se nadějete i nesmírně adrenalinových závodů v ulicích, které povedou skrze exotické lokace v Itálii, počítaje v to města Milán či Florencii. Jejich hudební kulisa se sestává z tradičních italských songů, resp. remixů od slavného Ennio Morriconeho.

ObrazekSega Rally

Sega Rally je arkádová závodní simulace od týmu SEGA Driving Studio, jehož členové hodlají hráčům nabídnou především tradiční Sega Rally titul, v němž bude kladen důraz hlavně na adrenalinové závodění v celé řadě interaktivních lokací, které budou (stejně jako auta) zpracovány s využitím výkonného hardwaru PC a next-gen konzolí. Na hráče čeká nejenom soupeření se záludnými tratěmi, ale i konkurenty, kteří budou ovládáni údajně zbrusu novu AI. Ta by se měla postarat o to, že se NPC závodníci dokáží přizpůsobit nejenom prostředí a povrchu trati, v němž se bude daný závod odehrávat, ale i stylu jízdy hráče. Díky tomu by měl být každý závod, každé kolo unikátní adrenalinovou záležitostí. Sega Rally nabídne široký výběr tratí v různých lokacích, kde na hráče čeká ve vozidlech s pohonem na dvě i všechna čtyři kola jízda na štěrku, ledu, sněhu, asfaltu i v blátě a to za neustále se měnícího počasí, jež bude mít samozřejmě na stav trati poměrně významný vliv. Vedle sady singleplayer módů bude Sega Rally podporovat i multiplayer v řadě podob včetně splitscreenu a několika online módů.
Hlavní rysy :
- Vozidla poháněná na dvě, všechny čtyři kola i klasické skvosty.
- Rozličný povrch i počasí, působící na jízdní vlastnosti.
- Přizpůsobivá pokročilá umělá inteligence spolujezdců.

 

ObrazekSmash up Derby

Chytněte se pevně volantu, až vám napětím zbělají prsty. Za kratkou chvíli, hned jak započnete závod, se zakousnou kola vašeho auta do štěrku na dráze. Nebudete mít čas na dlouhé rozmyšlení! V nestřeženém okamžiku se vás budou vaši soupeři snažit předjet a vyřadit vaše auto ze závodu. Nesmíte se nechat. Využijte všech 300 koní vašeho výkonneho auta a ujeďte vašim protivníkům nebo je zničte. Ať pocítí chuť rzí a bahna. Cítíte v žilách adrenalin. V tomto závodě neplatí žádná pravidla - jede se naplno a nemilosrdně. Pokud uvidíte někoho před sebou, za každou cenu ho nesmíte nechat ujet! Jedním pravidlem, kterým byste se měli řídit, je dupnout na plyn a sundat nohu až v cíli... Rychlá a dynamická závodní hra. Výběr 20 silných superaut, které dokáží jet až 280 km/h. Čelní nárazy aut v plné rychlosti, srážení vozů z dráhy, ničení aut. 28 různých tratí. Realistické poškození aut. Hra pro jednoho hráče s možností budování kariéry a možnost hry až 8 hráčů po LAN nebo Internetu.

 

ObrazekStreet of Moscow

Datum vydání:
březen 2009


Streets of Moscow navazuje na závodní hru A-Race: Extreme Show. Nyní se ale hráči přesunou z reality show do moskevských ulic - do světa bezohledně rychlého závodění v dopravní špičce, bláznivých kousků a nočních závodů na hlavních třídách. Vyrazte do ulic přecpaných auty, kterým se můžete buď vyhnout... nebo to do nich pěkně napálit! Hra Streets of Moscow vám umožní splnit si to, o čem sní snad každý – sešlápnout pedál na podlahu a pustit z hlavy vše, co se kolem vás děje. Zúčastněte se pouličních závodů, vylepšete si auto a získejte slávu mezi ostatními jezdci. A nezapomeňte – i u policie jsou dobří řidiči...

 

 

ObrazekStreet Racing Syndicate

Závoďte o respekt i o peníze, nebo všechno vsaďte na jednu kartu a dejte do hry své auto!

VYTUŇ TO A VOHUL TO!
Každou noc se ve městech, jako jsou Los Angeles, Philly nebo Miami, schází spousta závodníků, kteří túrují motory, zkouší svá nitra a limity svých vozů. Ať už jsou to ilegální či schválené závody ježděné na trati či živými ulicemi města, vysoká rychlost je vždy vysoce riskantní. Ve hře Street Racing Syndicate si výzvy, které přijmete, musíte vybírat velmi pečlivě. Sláva je skvělá. Peníze a rychlá auta jsou ještě lepší. Ale pohled na soupeře odjíždějícího ve vašem
autě je prostě smutný.

AUTA
Zajezděte si v některém z více než 40 oficiálně licencovaných aut, ke kterým patří stovky skutečných součástek, nálepek, vinylů a laků.

ILEGÁLNÍ A SCHVÁLENÉ ZÁVODY
Ulice a trať. Den a noc. Prostředí měst Los Angeles, Philly a Miami.

OTESTUJTE A VYLAĎTE SI VŮZ
Poslouchejte, jak motor řve při maximálním točivém momentu a namáhá všechny své koňské síly!

ŘIĎTE SE PRAVIDLY, NEBO SI PORAĎTE S POLICIÍ
Policejní hlídky, bloky na silnici a vysoké pokuty mohou rychlou akci poněkud přibrzdit.

ObrazekSuper-Bikes Riding Challenge

Super-Bikes Riding Challenge je motocyklová závodní simulace od italského týmu Milestone, která je určena fanouškům maximálně realistického i akčnějšího přístupu k závodění. K dispozici je celkem 41 dle skutečnosti vytvořených motocyklů, respektive závodních speciálů značek Ducati, MV Agusta, Honda, Suzuki, Kawasaki a Triumph, s nimiž budou hráči závodit o co nejlepší umístění na více než 30 tratích rozdělených do třech kategorií. První kategorii tvoří podle skutečnosti vytvořené závodní kruhy (Assen, Laguna Seca, Donington, Hockenheim, Valencia, Albacete), do druhé kategorie patří tratě situované do přírody mimo města (Alpy, Azurové pobřeží, Toskánské pohoří, Korsika, pobřeží Amalfi) a třetí kategorii tvoří tratě a okruhy situované do celé řady světových metropolí (Londýn, Barcelona, Berlín). Všechny tratě budou mí suchou a mokrou variantu, přičemž jízda na mokré trati se bude řídit trošku jinými zákonitostmi. Kromě spoustu tratí a motocyklů nabídne Super-Bikes Riding Challenge separátní ovládání motorky a pozice jezdce, údajně chytré oponenty, jejichž schopnosti se budou vyvíjet společně se schopnostmi hráče a slíbeno je i moderní audiovizuální zpracování s použitím řady efektů.

ObrazekTest Drive Unlimited

Závody, které jsou určeny příznivcům automobilových i motocyklových závodů. Hra nabízí celkem 125 vozidel a motorek známých značek (Lamborghini, Ducati, Aston Martin, Mercedes, Saleen, Shelby, Jaguar), přičemž všechny stroje do posledního detailu odpovídají svým skutečným předlohám. To platí nejenom o zevnějšku, ale také o interiéru a doplňcích (stahovací okna, rádia, klimatizace a další vybavení). Struktura hry samotné je stejně impresivní jako nabídka dopravních prostředků. Kromě klasických módů se hráč může účastnit celé řady speciálních soutěží, turnajů, ilegálních závodů a misí, v nichž získává peníze a za ty si pak kupuje a upravuje nejenom nová vozidla/motorky, ale také domy a garáže. Zmínku zaslouží i možnost tvorby vlastní postavy, možnost zakládat, spolky, kluby a unie, detailní statistiky a vzpomenout je třeba i možnost tvorby vlastních turnajů, či závodů s využitím více než 1000 mil havajských silnic a dálnic.

 

ObrazekToca Race Driver 2 (NXK)

Vydejte se na trať ve více než 15 typech závodů, jichž se účastní přes 21 vozů najednou! Kromě tradičních jízd po okruzích vás čekají i další tratě, po nichž se budete moci řítit rychlostí přesahující 300 km/h. Vypracujte se v módu kariéry ze začínajícího jezdce v ostříleného závodníka a nechte se ohromit fotorealistickou grafikou, která proslavila celou sérii ToCA Race Driver.

Vlastnosti produktu:
» 15 typů závodů jako GT,Rally, Ledová plochá dráha, Supertrucky, Silniční závody, Historici a spoustu dalších ...
» 50 reálných tratí jako Laguna Seca, Surfers Paradise, Nürburgring, Road America či Adelaide
» 33 pozoruhodných šampionátů
» kompletní elita těch nejšpičkovějších závodních vozů
» realistický model poškození
» realistické řízení - realistické závodění
» závod přes síť až dvanácti živých hráčů

ObrazekToca Race Driver 3

Hlavním cílem hry TOCA Race Driver 3 je nabídnout milovníkům závodů ‘vyšší stupeň simulace’, k čemuž poslouží unikátní proprietární systém řízení nové generace. Společně s pokročilým enginem, jenž je schopen plně modelovat poškození vozu, a s vylepšeným systémem umělé inteligence lidského typu bude tato hra představovat nejpropracovanější a nejzábavnější závodní titul současnosti.

Ovšem TOCA Race Driver 3 jde mnohem dále. O co největší stupeň propracovanosti a realističnosti se starají také do nejmenších detailů zpracovaná pravidla závodů v módu profesionální kariéry.

Můžete si sami určit, zda chcete používat kvalifikační jízdy, přesná pravidla, zastávky v boxech pro doplnění paliva a nutnost volby správných pneumatik tak, jak je to pro daný šampionát zapotřebí – přičemž ve hře jich je více než 100. Také zde narazíte na nepovinné tréninkové jízdy, ladění výkonu, určování délky závodu, a tam, kde to pravidla dané akce povolují, také vylepšování jednotlivých součástí vozu.

Čeká vás zde nejpropracovanější šampionát, jehož prvky si navíc můžete upravit přesně dle vlastních požadavků, a to jak v offline módu, tak i v online závodech. Je jen na vašem rozhodnutí, jak se bude hra chovat.

Jakmile se pak ocitnete na samotném startovním roštu, okamžitě zjistíte, že zvukaři TOCA Race Driver 3 přišli se zbrusu novým systémem, který věrně zachycuje burácení motorů na skutečných závodech. V porovnání s hrou ToCA 2 je zde u každého vozu čtyřicetkrát více zvukových efektů, díky čemuž se může tento titul pochlubit fenomenální autentičností a čistotou zvuku, s jakou se nemůže žádná jiná hra rovnat.

I jiné tituly se pochopitelně chlubí “výtečně nahranými” zvuky motorů, ale realističnost prožitku záleží především na způsobu přehrávání. Speciální systém hry TOCA Race Driver 3 ovšem postupně bere všechny jednotlivé zvuky, jako třeba sešlápnutí plynu, otáčky motoru, burácení výfuku a další, a ty smíchá dohromady, čímž vzniká jedinečně burácivá kulisa závodů.

Díky vylepšenému renderovacímu enginu bude také TOCA Race Driver 3 po grafické stránce mnohem bohatší a propracovanější. Technologie normal mappingu přidává na modely vozů i na okolní prostředí množství drobných detailů, jako jsou například mírné nerovnosti na vozovce, kryty nádrží, aerodynamické otvory na kapotách a podobně. Objekty kolem tratě i silnice samotná zase budou ožívat díky miltitexturovaným povrchům a začlenění nových postprodukčních efektů. A co je nejdůležitější – celé závody se budou odehrávat v naprosto plynulých 60 snímcích za vteřinu, a to i v případech, kdy se bude po okruhu řítit obrovskou rychlostí 21 závodníků najednou!

Ve hře TOCA Race Driver 3 budete moci závodit ve více šampionátech, než vám kdy jiná hra nabídla. Zkušení matadoři si budou moci plně vychutnat mód profesionální kariéry se sedmi možnými směry vývoje, z nichž každý se zaměřuje na jinou disciplínu - GT, off-roady, silniční vozy, historické vozy, otevřené okruhy, rally a závody na oválech. Pokud však chcete, můžete v módu Světové turné usednout rovnou do nejsilnějších vozů na světě a vychutnat si skřípění pneumatik pod plným tahem motoru.

 

ObrazekToca Race Driver 3 EN

Toca3, další ze série závodních her od Codemasters a očekávané pokračování Toca2. Tenhle díl poskytuje hráčům mnoho možností. Různé hratelné módy, různé využitelné typy vozidel. Barvy, motory, kareserie, tedy všechno, co by vám udělalo radost při výběru a sestavování svého vlastního oblíbeného stroje. Můžete vybírat s více her, které se právě k vašim schopnostem hodí nejvíc. Jsou vám k dispozici závodní haly a tratě po celém světe... Věřte ale, že nejvíce závodních her v jedné, je právě v Toca 3

 

 

 

 

ObrazekTotal Immersion Racing

V plánu je ale zařazení již tradiční kariéry obohacené o několik netradičních prvků. Kariéru budete moci hrát nejen za sebe, ale můžete jí postupovat spolu s nějakým jiným hráčem duálně. Soupeřem vám pak bude 10 závodníků, které bude řídit umělá inteligence a jejichž kvalita se bude odvíjet od vašich výsledků. Proměnlivá by měla být i jejich nálada v jednotlivých závodech, což zní zajímavě. Připraveno bude celkem 10 tratí, z nichž část (například Sebring, Monza, Hockenheim, Rockingham) budou reálné okruhy a zbytek vzejde z fantazie autorů. Vozy třídy GTA. 

 

 

 

ObrazekTrackMania Power Up!

Závody aut v novém stylu. Nejde jen o to být nejrychlejší, ale také o to, jak se dokážete vypořádat s nástrahami tratě. Dráhy jsou plné skoků, ramp a jiných záludností. To vše prověří vaši schopnost řízení a orientaci v prostoru. Omrzely Vás tratě ve hře? Vytvořte si svou vlastní trať. Tratě si vyměňujte s kamarády a závoďte mezi sebou po síti. Další TrackManiaky najdete na stránkách nadšenců www.trackmania.cz.

- herní módy (rychlá jízda, puzzle, závod na čas, multiplayer)
- různé auta (osobní vozy, pickupy, terénní)
- editace tratí(možnost vytvořit vlastní trať)
- tratě plné skoků, ramp a jiných záludností

Trackmania je hra která neomrzí a nedovolí Vám vstát od počítače.

 

ObrazekTrackmania Sunrise

Extrémní tratě, extrémní triky, extrémní rychlost!

Vše, co dělá z originálního nápadu klasiku, konečně exploduje v Trackmania Sunrise díky novým technologiím. Pekelně ostré zatáčky, snad míli vysoká „U rampa“, nová namakaná auta a nádherně pestrá prostředí. Dokonalá autodráha jen dostala koňskou injekci oktanů.
Nastartuj a vzhůru na trať!

• Postavte si vlastní tratě
• Vylaďte si podobu svého auta
• Závoďte ve dne i v noci
• Užijte si 3 nádherná herní prostředí
• Fantasticky akční multiplayer

Zapojte se do komunity na www.trackmaniagame.com a stáhněte si další tratě, vizualizace, aktualizace a poslední novinky. Připojte se k davům TrackManiaků ještě dnes!

 

ObrazekTrackmania Sunrise Extreme

Trackmania Sunrise svým fanouškům nabídne nová skvělá vozidla dosahující rychlosti až 400 km/h. Jejich skiny si budete moci libovolně přizpůsobit, stejně jako své avatary. Závodit budete moci v nových prostředích, přičemž na výběr budete mít dokonce i dva nové herní módy - Platform a Crazy. Hra má rovněž integrovanou peer-to-peer síť, abyste si s přáteli mohli případně vyměňovat své výtvory

 

 

 

 

 

ObrazekTrackMania United

TrackMania United spojí všechny dosavadní počiny z této budovatelsko-závodní série pod jednu střechu - první Trackmanii z roku 2004, pokračování Trackmania Sunrise z roku 2005, všechny jejich oficiální přídavky/rozšíření a samozřejmě také Trackmanii Nations. Nepůjde o standardní kompilaci, že byste dostali několik stejných CD, co už můžete vlastnit z dřívějška, nýbrž postačí vám spuštění jedné aplikace. Z jejího menu, které nápadně připomíná jakýsi operační systém, si vyberete, zdali chcete závodit na poušti či na sněhu z jedničky, na ostrově nebo v zálivu ze Sunrise či na stadionu z Nations. Nejlepší na tom je, že vše (monitorování vámi dosažených výkonů na každé trati, multiplayerové rozhraní, žebříčky, motivace k lepším výsledkům atd.) bude fungovat na podobném principu jako v Nations, což je vzhledem k jeho oblíbenosti u milionů hráčů vcelku logické. Hra vás tedy bude sama informovat o možné účasti v nadcházejících soutěžích či aktuálních událostech, nově uvidíte hodnocení vašeho závodního týmu nebo se budete moci něco přiučit ze sledování těch nejšikovnějších borců v položce Mania Stars. V MediaTrackeru vytvoříte vlastní úvodní filmové sekvence, složené například z napínavé opakovačky, stejně jako zde zpestříte tratě jinou muzikou, obrázky nebo videem dle svého gusta. Přes Model Importer nahradíte svůj automobil nějakým jiným modelem, Painterem si ho pomalujete a přes integrovanou P2P síť si pak jednoduše vyměníte svá díla s ostatními hráči po celém světě. Ti potom zhodnotí kvalitu vašich výtvorů, i když se s nimi třeba vůbec nebudete znát.

 

ObrazekTrackMania United Forever

TrackMania je nejzábavnější závodní hrou všech dob. V módech pro jednoho i více hráčů v ní soupeří několik milionů závodníků. TrackMania United Forever je její konečnou podobou, která nabízí nespočet vylepšení a inovací. Tato verze v sobě spojuje všechna prostředí z celé série a přináší bohatou obří kampaň pro jednoho hráče se čtveřicí různých režimů a 265 rozmanitými tratěmi se vzrůstající obtížností.

Prohánějte se ohromující rychlostí na těch nejvelkolepějších tratích dneška. Spousta obřích skoků, smyček, ostrých serpentin, turbo zrychlovačů, překážek, mantinelů a ramp… každá trať nabízí nový a intenzivní zážitek přinášející vzrušující závodění v módu pro jednoho i více hráčů.

• 4 režimy pro jednoho hráče (Závody, Plošiny, Akrobacie a Puzzle) na 265 tratích.
• 7 typů vozidel nabízejících odlišný herní styl a řidičský zážitek v 7 prostředích, z nichž jedno (stadion) je společné a kompatibilní s hrou TrackMania Nations Forever, která je k dispozici zdarma ke stažení.
• Hra více hráčů pro jedince i závodní týmy. Na serverech TrackManie se potkáte s miliony dalších závodníků.
• Integrovaný systém P2P, abyste se svým protivníkům mohli pochlubit vlastními úpravami (svých vozidel, avatarů…)
• V prostředí herního internetového prohlížeče ManiaLinků využívejte systém sdílení a získejte nebo si navzájem vyměňte nové tratě, vozidla nebo nástřik karoserie.
• Navrhněte. Postavte. Závoďte. Obchodujte. S pomocí editorů, lakovny a filmového studia vytvářejte vlastní tratě, vozidla a videa!

• Originální verze hry obsahuje 3D brýle, které se používají v novém, volitelném 3D režimu.

 

ObrazekTruck Racing

Závody se odehrávají na okruzích po celé Evropě, z nichž některé se shodují s těmi, na nichž se jezdí Formule 1. Nechybí však ani méně známá závodiště, například severočeský Most, o kterém se dokonce hráč dozví, že se nachází uprostřed průmyslové oblasti, v důsledku čehož se závody často jezdí vprostřed smogové mlhy. Úkolem zde samozřejmě není dopravit bezpečně náklad, ale dojet do cíle co nejrychleji.

 

 

 

 

ObrazekWorld Racing

 Vychutnejte si 117 různý tratí v 7 obrovských 3D prostředích (Nevada, Japonsko, Mexiko, Austrálie, Alpy, City a zkušební středisko) včetně speciality v PC verzi – okruhu Hockenheim v Německu!
• Pestrá nabídka 48 misí otestuje vaše řidičské dovednosti v závodech pro jednoho i více hráčů!
• Vyzkoušejte více než 100 skutečných typů vozů Mercedes-Benz včetně klasických tříd A až S, závodních vozů, veteránů a prototypů!
• Stáhněte si další modely z Internetu!
• Objevte vlastnosti každého vozu, definované 150 skutečnými parametry z dat dodaných společností Mercedes-Benz!
• Vytvořte si vlastní profil, abyste mohli ukládat postup celou soutěží!
• Vyzvěte přátele na souboj v režimu dělené obrazovky na jednom PC nebo si zdarma stáhněte aktualizaci pro LAN a Internet!
• Nastavte si náročnost řízení vozu od arkády až po simulátor!
• Výborná hudba: vyberte si z 18 skladeb!
• Vyzkoušejte chování prototypů na silnici!
• Sjeďte ze silnice, kde vás napadne!

ObrazekWorld Racing 2

Arkádové závody vyrábí německé studio Synetic a těšit se můžete na šest různých lokací, okolo 60 typů licencovaných vozidel sedmnácti značek (vč. Alfa Romeo, Mercedes Benz, Škoda, VW, ad.) a více než stovku závodních misí. Zahrnut je taktéž multiplayer, přičemž verze pro PC bude podporovat až šest hráčů. Přes 100 tratí včetně offroad a brankových závodů. 40 licencovaných vozů v 16ti různých značkách. Možnost vlastní úpravy auta (barva, kola, konstrukce, osvětlení)

 

 

 

 

 

ObrazekXpand Rally

Xpand Rally běží na technologii Chrome Engine 2004, která hráčům umožní vychutnat si rozsáhlý a extrémně detailně propracovaný a překrásný terén, a to bez jakýchkoliv omezení. Tvůrci se snaží dosáhnout maximálního realismu a to nejen co do nejrůznějších efektů, včetně počasí, ale také co do ovládání a řízení vozidel, které je ovlivněno typem, nastavením či poškozením vozu, povrchem tratě a počasím. Hra je vybavena několika herními módy v single-playeru, multiplayerem až pro osm hráčů přes LAN nebo Internet a také profesionálním editorem tratí, aut i herních módů. Hra je v češtině

 

 

 

ObrazekXpand Rally Xtreme

V Xpand Rally Xtreme hráči vůbec poprvé zažijí opravdové emoce rallye závodníka v nevídaném rozsahu. Xtreme znamená rychlost, sílu motoru, úzké nerovné silnice a nepřehledné kopce, které se dají projet jen s pomocí spolujezdce. Představte si nebezpečné hřebeny, na kterých auto plachtí vzduchem, a potřebu dělat každou vteřinu nespočet technických rozhodnutí. Dynamický a intenzivní herní prožitek fanoušky rallye ani nováčky, kteří mají zkušenost jen s pouličními závody, nezklame a napumpuje jim do krve notnou dávku adrenalinu. Čekají vás malajské a čínské nefrekventované silnice, úzké horské úseky v Monte Carlu a na Korsice a lesní serpentiny ve Spojeném království. Realisticky vymodelované silnice, které teď obsahují výmoly, vyjeté koleje, díry a skokánky. Vylepšený systém simulace poškození auta. Režimy kariéry, rally závodů ale také nově výzva nárazník proti nárazníku 4x4 off-roadů.

 

ObrazekCobra 11 Pronásledování

Cobra 11 Pronásledování - úžasné kaskadérské kousky, parádní bouračky, vzrušující jízda. Více než 30 dopravních prostředků, přes 70 misí plných strhující akce, více než 30 závodních okruhů v singleplayeru. Překážky jakými jsou vlaky či náklaďáky prostě přeskočíte.

- Přes 70 fascinujících misí plných strhující akce!
- Vyberte si z více než 30 dopravních prostředků ve volně přístupných herních světech!
- Více než 30 závodních okruhů v režimu pro jednoho hráče!
- Překážky, jakými jsou vlaky či náklaďáky, prostě přeskočte!

 

 

 

ObrazekCrash Time 2 - Alarm for Cobra 11

Datum vydání:
březen 2009

Jejich revírem je dálnice. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.


"Staňte se policistou elitní jednotky a buďte připraveni na tísňová voláni pro Cobru 11. Prožijte jednu z těch neuvěřitelných akčních honiček. Zde už zákony neplatí - červená na semaforu, přednosti, přechody pro chodce, dopravní značení pro vás nic neznamená - jen když zločince neztratíte z dohledu. Ocitnete se v Paříži, Londýně, New Yorku a samozřejmě na známých německých dálnicích. Výběr z několika automobilů (rodinné, sportovní...), mapy dělané podle skutečnosti..."