Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek25 To Life

Hráč přebírá roli policisty nebo člena gangu a účastní se celé řady divokých přestřelek v ulicích smyšleného města zamořeného zločinem. Při hře za obě strany na hráče čekají jiné úkoly, jiné vybavení i poněkud jiná pravidla. Jako policista musí hráč chránit klid, mír a pořádek. Jako lump provádí různé zlodějny, bojuje o postavení v gangu a účastní se divokých přestřelek s ostatními gangstery i policisty. 25 To Life nabízí řadu unikátních prvků, jako je například možnost úpravy vzhledu vlastní postavy. K dispozici je široký arsenál zbraní na obou stranách a špičkový hip-hopový hudební doprovod od populárních umělců výše jmenovaného žánru. - multiplayer až pro 16 hráčů - přes 40 zbraní včetně například brokovnice a samopalu - špičkový hudební doprovod od skupin 2Pac, Xzibit, Public Enemy, DMX, Shyne, KRS-ONE, Geto Boys, Tech N9ne

Obrazek7,62 mm

7.62 mm je taktická akční hra, která je pokračováním hry Brigade E5. Profesionální žoldák hledá ruského „obchodníka“, který svým „kolegům“ ukradl spoustu peněz a pak se ukryl v malé latinskoamerické zemičce , aby unikl nevyhnutelnému trestu. Úkol se záhy mění na napínavé a nebezpečné dobrodružství, protože je třeba mít na paměti řadu věcí – složitou politickou situaci, konflikty mezi vládním vojskem a rebely, a nutnosti moudře si vybírat přátele a nepřátele

 

 

 

 

ObrazekA.I.M.

A.I.M je akční sci-fi střílečka s RPG prvky odehrávající se na planetě obývané roboty. Roboti si ponechali vzpomínky na lidstvo jako na tvůrce jejich světa - což je ve skutečnosti obrovská testovací armádní oblast. Převezmete roli robota s umělou inteligencí cestujicího na kluzáku - speciálním stroji poháněném antigravitačními motory. Kluzáky jsou multifunkční bojové stroje a tato oblast byla vytvořena pro jejich testování. Hra kombinuje boj, obchodování, prozkoumávání, plnění nejrůznějších úkolů a misí, vylepšování kluzáku a nákup lepších zbraní.

 

 

 

ObrazekA.I.M. 2: Clan Wars

A.I.M. 2 je pokračování impozantní science fiction first-person akční RPG vytvořené studiem SkyRiver. Podmanivý příběh a jedinečná podoba hry navazuje přesně tam, kde původně skončila. Změny v ovládacím systému se stávají příležitostí pro obyvatele planety Polygon. Robotům se otevřou dříve nepřístupné sektory a ti zahájí jejich průzkum. Postupem času se roboti a jejich kultura značně mění, některé staré klany vymírají a nové se tvoří.

Nové klany vytvořené mechy páté generace jsou silné a velmi dobře organizované skupiny s rozsáhlými plány. Vlivné skupiny mají různé cíle a zájmy, které se často kříží, takže mezi nimi brzy vypukne válka. Bohužel to tentokrát není jen boj o pouhé ovládnutí, ale boj o přežití. Klany chtějí eliminovat slabší členy, kteří jim stojí v cestě a pozastavují se na maličkostech, aby ovládli své nepřátele. K dosáhnutí cíle používají nejen vojenské prostředky, ale také hospodářské zdroje. Síly všech klanů jsou však vyrovnané a zdá se, že žádný z nich není schopen, aby dosáhl naprostého vítězství.

Hráč je součástí starého klanu zvaného Reckoner, oddaného skupině hledající prvorozeného mecha páté generace, což může být šance navrátit dřívější moc tvému klanu a dokonce dosáhnout vítězství ve válce.

- Originální sci-fi příběh hráče zanese do světa inteligentních robotů.
- Hráč má možnost založit a ovládat klan skládající se z nezávislých řídících strojů.
- Taktické operace i strategické ovládání klanů.
- 36 rozdílných strojů k létání.


ObrazekAction Pack

Action Pack pro PC je soubor tří akčních her - Terrorist Takedown: Conflict in Mogadishu, Battlestrike: Call to Victory - a Americas Secret Operations.
Terrorist Takedown: Conflict in Mogadishu - Byla to vcelku rutinní operace, Kolumbie a americká speciální jednotka se zaměřili na ničení kokainových plantáží. Poté co však jeden z velících důstojníků schytal kulku od nepřátelského odstřelovače přímo mezi oči, bere Jack Jeffers, kapitán speciální jednotky, věc za soukromou záležitost a do odplaty se tak pouští se zbraněmi těžkých kalibrů s jediným cílem – prostřílet se až ke kokainovému králi.
Battlestrike: Call to Victory - Stanete se příslušníkem americké armády v obodbí 2.světové války s jedinečným darem přesně zamířit. Dostanete se hluboko za nepřátelskou linii, a přestože jste trénovaným odstřelovačem, budete muset využít každé zbraně, která se vám dostane pod ruku a to nejtišeji, jak to jen půjde. Moment překvapení a přesný smrtící zásah jsou věci, co vás spasí.
Americas Secret Operations - Svět je jako sud se střelným prachem a teroristé všech tvarů a velikostí - marxističtí rebelové, muslimští extrémové, fašistické jednotky - všichni bojují, aby mohli zapálit jeho rozbušku. Vstupte do Americas Secret Operations: nejlepší jednotky zvláštního nasazení celého světa. Mezi její členy patří elitní vojáci, jako např. příslušníci NAVY Seals, zelených baretů či americké armády - a vy.

 

ObrazekAction TriplePack ATARI

Akční soubor akčních her Demon Stone, Magic The Gathering, Temple of Elemental Evil od společnosti ATARI.

Forgotten Realms: Demon Stone je akční hra, která hráčům nabídne možnost vést partu tří dobrodruhů (bojovníka, kouzelníka, zlodějky) na cestě za zničením velkého zla. Hra pochází od týmu Stormfront Studios a v mnohém připomíná legendární logicko-akční arkádu Lost Vikings. Hráč totiž musí během hry využívat všech tří hrdinů, mezi nimiž se bude přepínat v závislosti na typu překážky. Každá postava totiž umí něco jiného. Pro tuhé souboje s velkým množstvím nepřátel bude nejlepší přepnout na bojovníka, proti magicky nadaným protivníkům se zase nejlépe hodí kouzelník a do špatně dostupných míst se zase nejlépe hodí mrštná kouzelnice. Akční část bude navíc živena zajímavým příběhem, který pochází z pera populárního fantasy D&D spisovatele R.A. Salvatora. Ten pro účely hry napsal speciální scénář, jenž se doposud nikde jinde neobjevil. Po technické stránce se bude rozhodně nač dívat. Tvůrci hru postavili na enginu, který byl použit například v populární multiformátové akci LOTR: Two Towers. Oproti tomuto dílku jej však obohatili o nový fyzikální engine, spoustu efektů a zvýšili framerate. Jediné co této akční hře chybí je online multiplayer, který by zvýšil trvanlivost a tím i okruh potenciálních zájemců. Člověk však nemůže mít vše naráz. Snad se v budoucnu dočkáme druhého dílu, který již nabídne i online prvek.

Magic: The Gathering Battlegrounds je věrným převedením klasických kreaturek, čar a kouzel hry Magic, a jejich uvedením do 3D světa počítačů se strategickými souboji probíhajícími v reálném čase. Stejně jako původní stolní hra, i Magic: The Gathering Battlegrounds samozřejmě využívá základního principu pěti barev - černé, zelené, modré, červené a bílé. Z každé vyplývají nějaké specifické znalosti určitých typů aktivit, jako jsou útok, obrana nebo uzdravování. Hráč si může vybrat až dvě barvy a jakkoliv je při přizpůsobování svých kreatur a kouzel kombinovat. Titul vám nabízí rozsáhlý single-playerový Quest Mode, který je vybaven příběhem založeným na historii Magic: The Gathering a objeví se v něm i řada nových postav i míst. Tento mód je rozdělen do šesti kapitol sestávajících z až 15 úkolů. Zahrát si můžete také online přes Internet. Zdroj popisku: Tiscali Games

The Temple of Elemental Evil je tradiční izometrické RPG od týmu Troika Games, postavené na D&D modulu od Gary Gygaxe a využívající třetí edice D&D pravidel. Příběh hry začíná zcela běžné. Hráč a jeho společníci se nejdříve vydají na běžnou záchrannou misi. Ta se však časem promění ve výpravu poněkud většího významu. Všechno začne poblíž malého městečka Hommlet a skončí u samých kořenů zla - v nejspodnějším patře ruin prokletého ďábelského kláštera. ToEE je klasické izometrické RPG s propracovaným vývojem postav a tahovými souboji, které jsou v podstatě hlavním prvkem hry. Proto si tvůrci na jejich zpracování dali náležitě záležet. Hráč má k dispozici kruhové menu nabízející spousty rychle přístupných voleb týkající se kouzel, nastavení formace atd. Hra je určena především pro ty co jsou dobře obeznámení s třetí edicí D&D pravidel. RPG nováčci by se tomuto titul měli vyhnout. ToEE nabízí tucet základních schopností, přes 50 dalších sekundárních vlastností (featů), více než 100 kouzel a celou řadu vzhledově i charakterově odlišných nepřátel. Vedle spousty hlavních questů je k dispozici další padesátka subquestů, které mají všechny několik možných řešení.

 

ObrazekAdvent Rising

Advent Rising je akční adventurou pojatou z pohledu třetí osoby, s možností přepínání do first-person perspektivy. Jejím základem je Unreal Warfare engine s fyzikálním enginem Karma. Příběh hry vznikal ve spolupráci se známým sci-fi spisovatelem Orsonem Scottem Cardem. Vypráví o snaze řady inteligentních vesmírných ras vymýtit jednu legendární a obávanou civilizaci - lidstvo. Hlavním hrdinou celého příběhu je mladý muž jménem Gideon, spolu s nímž se pokusíte alespoň zbytky lidského pokolení zachránit. Už od začátku hraní budete mít k dispozici všechny zbraně, které v Advent Rising jsou celkem jich je 12 a každá má sekundární palebný mód). Postupem se z vás samotných stane ta největší zbraň, protože získáte celou řadu zvláštních schopností. Těch je celkem deset, přičemž šest z nich je vývojových (telekineze, energetické štíty, rychlost, ad.) a čtyři akrobatické, případně pro boj zblízka. Všechny zbraně i schopnosti je možné jejich častým využíváním zdokonalovat. Prý je to velmi zábavná hra a po lehkém seštelování Flick Targetingu působí i velmi přirozeně.

 

ObrazekAggression: Reign over Europe

Datum vydání:
březen 2009

OBRAŤTE BĚH DĚJIN 20. století bylo svědkem největších ozbrojených konfliktů v historii. Obě světové války diametrálně proměnily mezinárodní politickou scénu a zanechaly své stopy zejména v Evropě, kterou zakrátko rozdělila železná opona. Agression vám umožní přepsat dějiny.


• 4 kampaně odehrávající se na více než 90 strategických a taktických mapách
• Vzrušující boje stovek oddílů v reálném čase
• Přes 200 historických postav, které vás podpoří v boji
• Pokročilá fyzika, bohaté interakce s okolím

 

 

ObrazekAir Conflicts

Hra Air Conflicts a je zasazena do období 2. světové války. Přes 10 nelineárních kampaní bude možno hrát za Royal Air Force, Luftwaffe nebo Red Army Air Force. Dohromady si tak hráči užijí více než 200 misí. Létat se bude ve dvanácti detailně zpracovaných letadlech (Spitfire, Mosquito, Avro Lancaster, He-111, Ju-87 Stuka, Me-Bf 109, Gloster Meteor, Gotha 229, DB3, IL2, Lavochkin 5, Bisnovat 5) a chybět nesmí ani multiplayer, který bude podporovat až 8 hráčů přes LAN.

 

 

 

 

ObrazekAkční balíček - Akční hry

Akční balíček obsahuje tyto hry:

Pacific Storm
War on Terror
The Stalin Subway
1944: Btiva v Ardenách
Moskva to Berlin
Firestarter
Alien Shooter
Starsky a Hutch
Coops
Kreed

V těchto skvělích hrách máte možnost bojovat od řadového vojáka až po jednotky současnosti.

 

 

ObrazekAlan Wake

Předpokládané datum vydání:
Jaro 2009

Cena a způsob lokalizace se může ještě změnit.

Alan Wake je psychologickým akčním thrillerem odehrávajícím se v klidném americkém městečku ve státě Washington. Tam také žije hlavní hrdina, slavný spisovatel píšící horory na základě svých nočních můr, Alan Wake. Hra nabídne obrovský herní svět postavený na systému misí, dramatický příběh a skvělou atmosféru.

 

 

 

ObrazekAlien Shooter + Extintion

Zmutovaní vetřelci unikli z laboratoří a útočí na vše, co se hýbe. Rozstřílej je dřív, než tě rozsápou. Hledej implantáty, brnění i lékárničky, sbírej peníze a náboje do svého arzenálu. Alien Shooter je skutečnou výzvou pro drsoně: v režimu PŘEŽÍT se na tebe povalí hordy příšer. Nepočítá se s tím, že to přežiješ, tvým úkolem je vykostit těch zmutovaných potvor co nejvíce. A ještě něco: bez střílení se to asi neobejde. LOVU ZDAR!

Ve tvém neradostném úkolu tě určitě potěší zbraně, jako jsou laskavá brokovnice, nezbedný granátomet, roztržitý rotačák, upřímný raketomet, romantická mrazilka, něžná plazmová puška, přítulný plamenomet a vřelý a přátelský magmamet. Nečekej žádnou ohromující 3D grafiku, ale věř, že stejně jako testeři české verze si i ty budeš vychvalovat hratelnost a zábavu. Stačí hru Alien Shooter nainstalovat, spustit, napsat jméno a zvolit obtížnost 'FAKT TUHÉ'.

 

Co tedy hra nabízí?
- dvacet misí plné krvežíznivých nestvůr
- devět zbraní
- implantáty
- peníze
- zbroje
- lékarničky a další...


ObrazekAlien Shooter 2

Balení obsahuje Alien Shooter 1 + 2.

Hra Alien Shooter 2 je pokračováním původní hry Alien Shooter. Jde o jedinečnou směsku arcade akce s prvky RPG, která kombinuje jak klasickou arcade střílečku, tak jedinečnou dynamiku. Klíčovým rysem hry je pevný příběh s několika hlavními zápletkami, mnoha okrajovými průzkumnými akcemi a možností si zvolit a zdokonalit postavu. Dynamické stíny a světla. Na každé mapě kolem 10 000 příšer s možností až 100 zrůd v jednom obraze současně. Přírodní jevy (mlha, déšť, voda). NPC postavy. Více než 50 typů zbraní - nyní nemusíte jen zabíjet, ale také zapalovat, zmrazit a dokonce zmenšit nepřítele. Více než 20 druhů užitečných vynálezů, od světlometu, radarů a lékárničky. 3 módy hry.


ObrazekAliens vs. Predator 2

Pokračování jedné z nejstrašidelnějších her které kdy kdo udělal, Alien versus Predator 2 vás zavedou na planetu LV1201 kde tři odlišné a krvelačné rasy bojují o přežití. Hrajte za Vetřelce, Predátora nebo mariňáka a využijte všechny dostupné zbraně a fyzické schopnosti abyste zůstali naživu.